e-ISO, a.s.


e-ISO, a.s. je společnost, která se zabývá poskytováním e-learningových kurzů pro vzdělávání interních auditorů a manažerů systémů řízení. Nabízí rychlé a efektivní proškolení v mnoha oblastech, jako jsou například kvalita, bezpečnost, životní prostředí, energetika, informační bezpečnost nebo sociální odpovědnost.

e-ISO, a.s. vám umožňuje zaregistrovat se na jejich portálu a zúčastnit se e-learningových kurzů, které jsou přizpůsobeny vašim potřebám a požadavkům.

Kurzy jsou interaktivní, multimediální a obsahují testy a cvičení pro ověření vašich znalostí. Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte certifikát, který potvrzuje vaši kvalifikaci. Kurzy jsou dostupné v českém, anglickém a německém jazyce.

Pokud chcete zlepšit své dovednosti a znalosti v oblasti systémů řízení, doporučuji vám navštívit web e-ISO, a.s. a vybrat si kurz, který vás zajímá. Budete spokojeni s kvalitou a cenou jejich služeb.

Informační zdroje:

Kurzy pro firmy

,

Štítky:

e-learning, systémy řízení, interní audit, certifikace, udržitelnost

AKTUÁLNÍ MICROSITE

E-learningové kurzy v oblasti systémů řízení

E-learningové kurzy v oblasti systémů řízení
Chcete se vzdělávat v ISO/IEC 27001, ISO 50001, nebo ISO 9001? E-learningové kurzy od e-ISO vám poskytují flexibilní, interaktivní a praktické studium. Získejte certifikát a zvyšte si kvalifikaci.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA e-ISO, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
e-ISO, a.s.
www.eiso.cz
Adresa

Adresa

Pod Klamovkou 1268/3
Praha 5 - Košíře 150 00

eiso@eiso.cz
+420 602 376 810


Najdete nás také zde:

ARES
captcha