CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

jtautoservis@seznam.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 775 093 533

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Západní 75/1
Prostějov 796 04

JT auto - pneu servis s.r.o.

JT auto - pneu servis s.r.o. z Prostějova provozuje autoopravnu a pneuservis pro soukromé i profesionální řidiče z Olomouckého kraje. Provádíme autodiagnostiku, geometrie kol, karosářské práce, prodej náhradních dílů, přípravy na STK a emise, servis a opravy vozidel všech značek.

Zajišťujeme kompletní opravy veškerých závad osobních a nákladních vozidel včetně dodávek do 8 t. Postaráme se o pravidelné kontroly vozidel, mechanické práce, výměny poškozených dílů a opravy motorů, převodovek a brzdových systémů. Provádíme nástřiky podvozků včetně dutin, výměny kapalin, skel, tlumičů a výfuků. Plníme klimatizace a montujeme alarmy, tažná zařízení a centrálních uzamykání.

Autodiagnostiku realizujeme pro vozy Škoda, Volkswagen, Opel, Seat, Audi, Peugeot, Citroen a dalších značek včetně prodeje originálních a neoriginálních náhradních dílů.

Připravujeme vozidla na STK a emise. Příprava zahrnuje odhalení a opravy sebedrobnějších vad, tak aby Vaše vozidlo bylo v perfektní kondici. V rámci každé přípravy zkontrolujeme povinnou výbavu, přední nápravu, funkčnost a seřízení světel, stav podvozku, brzd, pneumatik a předního skla. V případě zájmu provedeme vůz kompletní prohlídkou a předáme zpět majiteli s platnou STK.

Karosářské práce zajišťujeme pro vozidla po malých nehodách i velkých haváriích. Vůz vrátíme do původní kondice, narovnáme a vyměníme poničené části, opravíme promáčkliny, nerovnosti a nalakujeme škrábance.

V našem pneuservisu Vám poradíme se správným výběrem pneu všech velikostí s ohledem na sezónu. Opravíme drobné defekty, zkontrolujeme stav pneumatik před kontrolou STK. Provádíme také expresní výměnu a vyvážení geometrie.

Veškeré práce provádí náš odborný tým mechaniků vždy na špičkové úrovně. Spolehlivě opraví drobné i velké opravy za použití nových technologií a nástrojů.

Samozřejmostí je pro nás individuální přístup k zákazníkovi a maximální snaha o splnění veškerých požadavků.

moreless
Katalog firem

Autoklempířské práceKompletní opravy autMotorová vozidla nákladníMotorová vozidla osobníMotorová vozidla užitkováPneuservisySTK a emiseAutoskloAutodíly a autopříslušenství

SLOGAN: Rychlost, kvalita a cenová dostupnost

Štítky: Autoservis Prostějov, autodiagnostika, autoopravna, geometrie kol, karosářské práce, pneuservis

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Spolehlivá příprava a provedení vozu na STK, emise - kontrola výbavy, podvozku a světel

Spolehlivá příprava a provedení vozu na STK, emise - kontrola výbavy, ...

S kontrolou povinné výbavy, podvozku, světel a pneumatik Vám pomůže firma JT auto - pneu servis s.r.o. z Prostějova. Postaráme se o kompletní přípravu i provedení Vašeho vozu na STK a emise.

Spolehlivý autoservis a opravy vozů - kompletní servis osobních, užitkových a dodávkových vozů

Spolehlivý autoservis a opravy vozů - kompletní servis osobních, ...

Autoservis s důrazem na kvalitu a rychlost, JT auto - pneu servis s.r.o. z Prostějova poskytuje kompletní servis osobních, užitkových a dodávkových vozů. O Vaše auto se spolehlivě postaráme.


Kontakty

JT auto - pneu servis s.r.o.
Západní 75/1
Prostějov 796 04
GPS: 49°28′5.45″ N, 17°5′1.43″ E

49°28′5.45″ N, 17°5′1.43″ E

QR kód firmy JT auto - pneu servis s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA JT auto - pneu servis s.r.o.
Adresa

Adresa

Západní 75/1
Prostějov 796 04

jtautoservis@seznam.cz
+420 775 093 533

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Autoservis, příprava na STK a ME

Autoservis, příprava na STK a ME

Pneuservis

Pneuservis

Autokarosářské práce

Autokarosářské práce

Kde nás najdete

Západní 75/1
Prostějov 796 04

GPS49°28′5.45″ N, 17°5′1.43″ E

Plánování trasy

Západní 75/1 Prostějov 79604

Prospekty

Certifikát kvality firmy