Kemp u Kukačků a Penzion DaJa


Pokud hledáte klidné a pohodové ubytování na břehu Lipna, kousek od šumavských lesů, můžete si vybrat mezi dvěma možnostmi: Kemp u Kukačků a Penzion DaJa. Oba tyto zařízení nabízejí komfortní pokoje, výhled na hory a jezero, dětské hřiště, restauraci a další služby. Navíc se nacházejí v blízkosti cyklostezky, ranče s jízdárnou a půjčovny lodí.

Kemp u Kukačků je celoročně otevřený autokemp, který se rozprostírá na ploše 4 ha a má vlastní 500 m dlouhou pláž. V kempu si můžete zapůjčit šlapadla, rybářské pramice, kánoe nebo mořské kajaky. Můžete si také zkusit rybolov, volejbal, stolní tenis nebo si rozdělat táborák. Ubytování v kempu je možné v mobilních domcích, chatkách nebo karavanech. Kemp u Kukačků je oblíbený mezi karavanisty, motorkáři a cyklisty. Kemp pořádá také různé akce, jako je Benátská noc nebo Lámání prázdnin.

Penzion DaJa je útulný penzion s konferenční místností, který je přímo napojený na kemp. Penzion má 10 pokojů s TV, posezením a vlastní koupelnou. Některé pokoje mají také balkon nebo terasu s výhledem na jezero. Penzion DaJa nabízí formou bufetu kontinentální snídani, kterou si můžete vychutnat v kavárně nebo na zahradě. Penzion DaJa je ideální pro rodiny s dětmi, páry nebo skupiny.

Ať už se rozhodnete pro Kemp u Kukačků nebo Penzion DaJa, budete spokojeni s kvalitou ubytování, personálem a okolím. Obě zařízení jsou vzdálena 30 km od Českého Krumlova, města s hrady a zámky, které je na seznamu chráněných památek UNESCO. V okolí se také nachází mnoho dalších zajímavých míst, jako je Medvědí stezka, Boubínský prales nebo Národní park Šumava.

Kemp u Kukačků a Penzion DaJa jsou tedy skvělou volbou pro vaši dovolenou na Lipně.

Štítky:

kemp, penzion, ubytování, rodiny s dětmi, výlety, dovolená

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Ubytování v autokempu na břehu Lipna, kousek od šumavských lesů

Ubytování v autokempu na břehu Lipna, kousek od šumavských lesů
Objevte autokemp U Kukačků, váš únik od všedního dne do srdce Šumavy. Ubytování pro každého, od chat po mobilní domky, v ideálním prostředí pro relaxaci i aktivní dovolenou.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Kemp u Kukačků a Penzion DaJa
WEBOVÁ STRÁNKA
Kemp u Kukačků a Penzion DaJa
penziondaja.cz
Adresa

Adresa

Pilhov 99
Horní Planá 382 26

dajalipno@gmail.com
+420 727 926 923


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha