D.S.O - domácí spotřebiče Ostrava s.r.o.


Firma D.S.O - domácí spotřebiče Ostrava s.r.o. se sídlem v Ostravě působí na českém trhu v oblasti poskytování autorizovaného záručního a pozáručního servisu značek Bosch, Siemens, Gaggenau, Zelmer, některých výrobků IKEA a dalších. V rámci své činnosti se rovněž zabývá prodejem náhradních dílů, příslušenství a spotřebičů, a to jak v kamenných prodejnách, tak prostřednictvím internetového obchodu.

Společnost D.S.O - domácí spotřebiče Ostrava s.r.o. zaměřuje svůj autorizovaný servis a prodej především na tyto výrobky:
- pračky, myčky, sušičky, trouby, mikrovlnné trouby, odsávače, vysavače, elektrické kráječe, kuchyňské roboty, mixéry, kávomlýnky, topinkovače, fritézy, žehličky, kávovary, espressa, rychlovarné konvice, vysoušeče vlasů, elektrické trouby, elektrické sporáky, chladničky, mrazáky, vinotéky

Veškeré zboží, jehož prodejem se naše firma zabývá, najdete na webových stránkách e-shopu www.elektroprodejna.cz, nebo pište na e-mail.
Soustředíme se především na prodej:
- pračky, vysavače, chladničky, mrazáky, žehličky, fény, šlehače, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby, remosky a další elektrospotřebiče.

Zákazníkům také poskytujeme odborný poradenský servis.

Slogan:

Profesionální partner na trhu s elektro zbožím!

Štítky:

domácí spotřebiče, prodej, oprava, prodej náhradních dílů

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA D.S.O - domácí spotřebiče Ostrava s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
D.S.O - domácí spotřebiče Ostrava s.r.o.
www.dsoservis.cz
Adresa

Adresa

Žerotínova 1155/3
Ostrava 2 702 00

ostrava@dsoservis.cz
+420 602 705 495


Najdete nás také zde:

ARES
captcha