Zdislav Taňcula - HURT
Zdzisław Tańcula


U Jiřinky 880, Dolní Lutyně 735 53
Firma Zdislav Taňcula – Hurt se zaměřuje na prodej a servis v oblasti vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. V naší nabídce naleznete nové i repasované vysokozdvižné vozíky, trakční baterie, nabíjecí zdroje, ucelený sortiment náhradních dílů a také průmyslové pneumatiky Trelleborg. Sídlíme v obci Dolní Lutyně, okres Karviná.

Prodej, oprava, servis, technické kontroly:
- manipulační technika
- nové i repasované vysokozdvižné vozíky, VZV (Balkancar, BT, Linde, Komatsu, zajistíme jakýkoliv vozík, kteréhokoliv výrobce)
- malá paletizační technika
- trakční baterie a nabíjecí zdroje
- ucelený sortiment náhradních dílů, náhradní díly
- průmyslové pneumatiky Trelleborg.

Další služby:
- speciální PC diagnostika VZV Linde
- servis akumulátorových vozíků Balcancar, BT, Clark, Linde
- montáž elektronické regulace Curtis
- montáž katalyzátorů
- dodávka a montáž přídavných zařízení pro VZV
- provádění ročních technických prohlídek VZV
- zajišťování řidičských průkazů řidičů VZV
- poskytujeme odborné podklady pro provoz manipulačních vozíků a zajišťujeme doklady k manipulační technice.

Naše firma je členem Sdružení pro manipulační techniku s certifikátem na provádění technických prohlídek.

Produkty
  • vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky, paletové a vychystávací vozíky, manipulátory na kontejnery, otočné stoly
  • náhradní díly pro stroje, náhradní díly pro technická zařízení, bazar náhradních dílů, strojní součástky, součástky k zařízením

Obec Linhartice – malebná vesnice s bohatou historií nacházející se v Pardubickém kraji.

Obec Linhartice – malebná vesnice s bohatou historií nacházející se v Pardubickém kraji

Kompletní výstavba a rekonstrukce RD a bytů Třebíč, zateplování, hydroizolace, sádrokartony.

Kompletní výstavba a rekonstrukce RD a bytů Třebíč, zateplování, hydroizolace, sádrokartony

Související články
Jeřáby, jeřábové kolejnice a jeřábové dráhy s nejlepšími referencemi

Gantry Rail s.r.o.

Jeřáby, jeřábové kolejnice a jeřábové dráhy s nejlepšími referencemi

Spokojenost zákazníků zavazuje! S tímto krédem vstupuje do každé nové zakázky společnost Gantry Rail s.r.o., specialista na dodávky, instalace, montáž a servis jeřábových drah, kolejnic regálových zakladačů, kolejnice pro svařovací automaty, jeřábových, tramvajových, důlních a železničních kolejnic, ocelových konstrukcí a elektromagnetů, kterou bychom vám tímto rádi představili...


Prodej a servis traktorů ZETOR Velim

Jan Kuchař

Prodej a servis traktorů ZETOR Velim

Firma Jan Kuchař – Velim je autorizovaný prodejce traktorů typu ZETOR Velim. Tato firma také disponuje širokým sortimentem v oblasti prodeje. Jedná se o regionálního zástupce výrobního závodu Zetor pro oblast Kolín, Kutná Hora, Nymburk a Praha – východ.


Technické kontroly, revize a školení VZV

Moravia Manipul, s.r.o.

Technické kontroly, revize a školení VZV

Hledáte školení na vysokozdvižný vozík? Potřebujete vybavit zaměstnance odbornou způsobilostí na VZV? Kdo jiný než firma Moravia Manipul, s.r.o. by měl pořádat školení právě VZV a provádět další revize či technické kontroly? Právě tato firma se zabývá již celé roky prodejem vysokozdvižných vozíků, manipulační a skladové techniky, proto pro vás připravili i možnost odborného školení.


Výroba strojních součástí řetězových převodů – řetězy a příslušenství

CONTRA Praha, s.r.o.

Výroba strojních součástí řetězových převodů – řetězy a příslušenství

Na českém trhu je stále více strojírenských firem, které potřebují kvalitní součásti a příslušenství pro další výrobu a zpracování na vysoké kvalitativní i profesionální úrovni. K těmto součástem patří i řetězové převody a příslušenství jako různé řetězy, řetězová a ozubená kola, řetězové sady, doplňky řetězového převodu a mnohé další. A právě tyto strojní součásti řetězových převodů vyrábí a dodává společnost CONTRA Praha, s.r.o.


Firemní články
Prodej nových vysokozdvižných vozíků, opravy, repasování VZV

Prodej nových vysokozdvižných vozíků, opravy, repasování VZV

Nové a repasované vysokozdvižné vozíky, aktuální nabídka na webu, opravy, servis, diagnostika a technické prohlídky VZV zajišťuje Zdislav Taňcula – HURT, okres Karviná.


Manipulační technika, malá paletizační technika, vysokozdvižné vozíky

Manipulační technika, malá paletizační technika, vysokozdvižné vozíky

Manipulační technika, malá paletizační technika, vysokozdvižné vozíky, prodej, opravy a servis nových a repasovaných strojů zajišťuje společnost HURT - Zdislav Taňcula.


Vysokozdvižné vozíky, manipulační technika Ostrava - prodej, servis

Vysokozdvižné vozíky, manipulační technika Ostrava - prodej, servis

Nezbytný pomocník pro snadnou manipulaci s materiálem je vysokozdvižný vozík. Pokud potřebujete manipulační techniku, která vám usnadní přesun materiálu a zboží, obraťte se na firmu Hurt – Zdislav Taňcula, kde se zabýváme prodejem, servisem i repasí vysokozdvižných vozíků. U nás také seženete náhradní díly a vaši stávající techniku můžete vyměnit za novou, zánovní i repasovanou. Prodej: - manipulační technika - paletové a vysokozdvižné vozíky - nové, repasované, málo jeté VZV všech typů a od všech světových výrobců - vysokozdvižné vozíky čínské výroby a Komatsu. Servis: - servis vysokozdvižných vozíků - servis akumulátorových vozíků Balcancar, BT, Clark, Linde - speciální PC diagnostika VZV Linde - provádění ročních technických prohlídek VZV - montáž katalyzátorů. Ve firmě Hurt seženete vysokozdvižný vozík přesně podle vašich potřeb.


Technické kontroly vysokozdvižných vozíků Ostrava

Technické kontroly vysokozdvižných vozíků Ostrava

Bezpečnost a spolehlivost manipulační techniky vám zajistí řádná a pravidelná technická kontrola. Ve společnosti Zdislav Taňcula – Hurt se zabýváme prodejem a servisem vysokozdvižných vozíků. Také provádíme technické kontroly vysokozdvižných vozíků všech výrobců. Naše firma Hurt je členem Sdružení pro manipulační techniku s certifikátem na provádění technických prohlídek. Technické kontroly, prohlídky vysokozdvižných vozíků: - technické prohlídky a kontroly manipulačních vozíků a vysokozdvižných vozíků - zajištění dokladů k manipulační technice - opisy technických průkazů - odborné podklady pro provoz manipulačních vozíků, návody k obsluze. Manipulační technika musí být pravidelně a řádně udržována - technický stav vysokozdvižných vozíků vám spolehlivě ověří firma Hurt.


Prodej vysokozdvižných vozíků nových i repasovaných, trakční baterie Ostrava

Prodej vysokozdvižných vozíků nových i repasovaných, trakční baterie Ostrava

Jsme specializovaná firma s dlouholetými zkušenostmi v prodeji a servise vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. Firma HURT z Dolní Lutyně prodává vysokozdvižné vozíky, trakční baterie a malou paletizační techniku. - vysokozdvižné vozíky KOMATSU - repasované vysokozdvižné vozíky všech typů a značek - trakční baterie - nabíjecí zdroje značky MIDAC, FIAMM, VARTA, TECHAL, BAE Zajistíme zaškolení řidičů. S výběrem, výměnou i opravami vysokozdvižných vozíků Vám rádi poradíme.


Manipulační technika, vysokozdvižné vozíky, Karviná, Ostrava

Manipulační technika, vysokozdvižné vozíky, Karviná, Ostrava

Nabízíme prodej, servis, opravy: - manipulační technika - vysokozdvižné vozíky Komatsu a čínské výroby - repasované a málo používané vysokozdvižné vozíky - akumulátorové vozíky - trakční baterie a nabíjecí zdroje (šroubované i svařované) - malá paletizační technika (paletový vozík, rudl). Dodávka náhradních dílů. Montáž: - katalyzátory - elektronická regulace Curtis do vozíku. Dodáváme a montujeme přídavná zařízení k vysokozdvižným vozíkům. Provádíme technické prohlídky u manipulačních vozíků. Zajišťujeme doklady pro provoz vozíků, návody k obsluze a proškolení řidičů!