CENTRUM PETRA HAVLÍČKA s.r.o.
Výživa a úprava stravování Praha


Novodvorská 1062/12 - DOMYNO Office House, Praha 4 - Lhotka 142 00
Zabýváme se výživou a životním stylem. Vede nás specialista Ing. Petr Havlíček.

Své klienty vedeme k pochopení vlastního těla, psychiky, cílů a priorit. Díky tomu se jim lépe daří odolávat negativním vlivům a zlepšit kvalitu svého života. Vnímají pak své tělo jako celek a cení si ho.

Učíme, jak jíst správně v souladu se zdravou a vyváženou stravou a přitom si jídla užívat bez výčitek.

V našem centru nabízíme: různé druhy masáží uvolňující tělo i mysl na míru potřebám klienta.

Pomocí fyzioterapie léčíme a posilujeme pohybový aparát. Zaměřujeme se na chronické bolesti zad, kloubů, hlavy, potíže s dýcháním a vnitřními orgány.

Neurofeedback trénuje změny v mozkových vlnách. Vytváříme analýzu psycho-emočního stavu klienta. Pomáháme snižovat stres a zvládat situace.

Pomocí systému Elisa testujeme zájemce na potravinovou intoleranci. Ta může způsobovat bolesti hlavy, únavu, spánkové poruchy, bolest kloubů či nárůst váhy.

Na oddělení máme i Bodystat Quad scan 4000 pro bezbolestnou analýzu složení těla.

Provádíme kalorimetrii klidového metabolismu s pomocí zkoumání vdechů a výdechů a spotřebu a využití živin.

Dále testujeme a pomáháme zájemcům při:
- sportovní zátěži
- VarioCardio
- kineziologii
- stravovací analýze
- Power Plate
- cvičení těhotných žen a matek
- Biochemie
- vyšetření krevních plynů Astrupa.

Zpracujeme pro Vás individuální stravovací plán, projdeme s Vámi problémy ve Vašem životním stylu a kontrolujeme další postupy.

Nabízíme přednášky, workshopy a setkání s naším odborníkem přes životní styl Ing. Petrem Havlíčkem.

Spolupracujeme s předními firmami a společnostmi pro zdravý styl:
- CNS, Genomac, REJ
- RestArt, Manner, Nutrend, FitSport
- Jste to co jíte, Onadnes, Dieta, Hubneme do plavek, Změním se a další.

K zákazníkům přistupujeme individuálně a naše metody opíráme o vědecké studie a letité zkušenosti.

Produkty
  • služby odborného lékaře, terapeutické služby, terapeutická sezení, preventivní prohlídky, gynekologie a porodnictví

Výběrové dubové třívrstvé podlahy z přírodního dřeva.
Český výrobce třívrstvých dřevěných podlah od nejčistšího designu, až po velmi rustikální vzhled.

Protiskluzový Anti Slip Spray - zabrání pádům a uklouznutím na podlaze.
Bilá malířská barva Jupol s vysokou krycí schopností, která je vhodná na vnitřní omítky.


Související články
Jedinečné centrum v ČR na podporu zdraví a kondice všech generací, žen i mužů

PROSTOR PRO BALANC s.r.o.

Jedinečné centrum v ČR na podporu zdraví a kondice všech generací, žen i mužů

Ve středu malebného města Velké Bílovice se nachází místo, které představuje nezaměnitelný symbol zdraví a pohody. Centrum PROSTOR PRO BALANC s.r.o. zaujímá toto výjimečné místo, kde se setkává harmonie s vitalitou. A co ho činí tak výjimečným? Je to jeho bohatá škála služeb, osobní přístup a hluboké zavázání k posílení zdraví na individuální úrovni - a to v prostředí, které nikde jinde v České republice nenajdete.


Přednášky zdarma pro vaše zdravé tělo i mysl

PROSTOR PRO BALANC s.r.o.

Přednášky zdarma pro vaše zdravé tělo i mysl

Chcete objevit tajemství zdravého životního stylu? Jste připraveni se nechat inspirovat a naučit se od zkušených odborníků? Přidejte se k centru PROSTOR PRO BALANC na sérii přednášek zdarma pro zdravé tělo, každou středu v podvečer ve Velkých Bílovicích.


Specializované neurologické služby MUDr. Jaroslava Dufka - předního specialisty v Brně

MUDr. Jaroslav Dufek EMG s.r.o.

Specializované neurologické služby MUDr. Jaroslava Dufka - předního specialisty v Brně

MUDr. Jaroslav Dufek poskytuje expertní neurologické služby na Poliklinice Dr. Rudolfa Kropáče v Brně, včetně diagnostiky a léčby různých nervových onemocnění.


Mějte kontrolu nad svým zdravím s celostním přístupem a prevencí

PROSTOR PRO BALANC s.r.o.

Mějte kontrolu nad svým zdravím s celostním přístupem a prevencí

V tomto uspěchaném světě, kde čas utíká rychle a tempo života neustále stoupá, často opomíjíme skutečnost, že naše zdraví je naše největší bohatství. Připomeňme si, že je to právě ono, co nám dává energii a sílu k naplnění našich snů. Centrum PROSTOR PRO BALANC věří v to, že každý jednotlivec má možnost ovlivnit své zdraví a kondici. Skrze individuální celostní přístup a podporu prevence poskytuje klíč k udržení vitality a pohody. Centrum se nachází v malebné krajině Velkých Bílovic, jen kousek od Brna a Břeclavi, aby bylo dostupné pro všechny, kteří hledají cestu k zdravějšímu životnímu stylu.


Firemní články
Centrum Petra Havlíčka pomáhá při novém startu do života

Centrum Petra Havlíčka pomáhá při novém startu do života

Pokud hledáte nové cesty v oblasti životního stylu, musíte mít správný cíl. Centrum Petra Havlíčka vám při hledání onoho cíle pomůže a současně poradí, jak zahájit nový start do života. Centrum disponuje odborníky z různých oblastí – výživového poradenství, medicíny, biochemie, psychologie, fyzioterapie i zátěžové diagnostiky. Díky tomu je přístup ke každému klientovi individuální a komplexní.


Žádné instantní zázraky - Centrum Petra Havlíčka vám změní život k lepšímu bez nebezpečných pilulek

Žádné instantní zázraky - Centrum Petra Havlíčka vám změní život k lepšímu bez nebezpečných pilulek

V České republice snad neexistuje nikdo, kdo by neznal specialistu na výživu ing. Petra Havlíčka, a to především díky pořadu Jste to, co jíte. S paní doktorkou Cajthamlovou se tehdy soustředili na zdravý životní styl nejen v souvislosti s redukcí váhy, ale i správnou péčí o tělo a psychickou pohodou. Ne každý už ale ví, že se Petr Havlíček věnuje této problematice i ve svém specializovaném centru, kam se může přijít poradit každý, kdo chce svůj život změnit k lepšímu.


CENTRUM PETRA HAVLÍČKA vám pomůže ve změně životního stylu

CENTRUM PETRA HAVLÍČKA vám pomůže ve změně životního stylu

Láká vás změna životního stylu? Chcete zhubnout nebo jen žít zdravěji? Pomůže vám Petr Havlíček a jeho tým! Poskytujeme výživové poradenství a máme pro vás nachystané programy, které vám pomohou nastoupit cestu k vašemu cíli, zdravému životnému stylu.


Relaxační masáže Praha - Centrum Petra Havlíčka

Relaxační masáže Praha - Centrum Petra Havlíčka

Ing. Petr Havlíček, známý výživový poradce z oblíbeného televizního pořadu, se víc jak 20 let zabývá výživovým poradenstvím. Svým klientům nabízí postupy, které jsou prověřené dlouholetými zkušenostmi. Ke svým klientům přistupuje individuálně. Centrum Petra Havlíčka neposkytuje pouze nutriční poradenství, ale v jeho službách najdete i regenerační službu- MASÁŽ. V dnešní uspěchané době lidé neodpočívají, žijí ve stresu a nedokážou relaxovat. V centru najdete požadovaný klid pro regeneraci a relaxaci. Při masáži se používají esenciální oleje, přírodní vosky, které mají vliv na psychickou a fyzickou kondici klienta. Masáže jsou poskytovány profesionálními maséry s dlouholetými zkušenostmi v klidném a příjemném prostředí. Po masážích čeká na klienta menší občerstvení. Centrum poskytuje několik druhů masáží: -Klasická masáž -Sportovní a rekondiční -Medová -Ayurvédská -Bankování -Lávové kamen


Analýza příjmů a výdajů potravy – cesta k vyváženému jídelníčku a zdravé stravě

Analýza příjmů a výdajů potravy – cesta k vyváženému jídelníčku a zdravé stravě

Analýzu příjmů a výdajů potravy a mnoho dalších užitečných služeb týkajících se zdravého životního stylu nabízí tým Centra Petra Havlíčka s více jak dvacetiletou tradicí v oboru.


Zátěžový test sportovců Praha - kontrola odezvy organismu na pohyb

Zátěžový test sportovců Praha - kontrola odezvy organismu na pohyb

Provádíme zátěžové testy na aktivních sportovcích a hodnotíme odezvy organizmu na pohyb. Otestujte si svůj organismus v našem Centru v Praze. Sportovně založené klienty, nebo ty, jež se připravují na tělesnou aktivitu, kontrolujeme a sestavujeme pro ně aerobní a anaerobní prahy, které stanovíme podle hladiny kyseliny mléčné v těle po dokončení kontrolovaného cvičení. Zátěž se při testování zvyšuje až na šest závaží. Během toho jsou klientovi odebírány vzorky krve z prstu nebo ušního lalůčku a v těch se poté měří hladina laktátu. Tento postup nám zajišťuje kontrolu nad odezvami organismu na zvyšování zátěže. Díky tomu sestavíme doporučení pro vhodnou tepovou frekvenci při tréninku, hubnutí a zvýšení kondice. Sportovní zátěžový test se hodí pro aktivní jedince a osoby, které se hodlají opět sportu věnovat. Není vhodný pro neaktivní osoby, nebo ty s vysokou nadváhou.


Měření tuku a vody v těle Praha 4 - přístroj Bodystat Quad scan 4000

Měření tuku a vody v těle Praha 4 - přístroj Bodystat Quad scan 4000

Tuk a vodu ve Vašem těle změříme pomocí přístroje Bodystat Quad 4000 v našem centru na Praze 4. Přístroj Bodystat Quad je profesionální scan měřící složení těla, metabolismus a nutriční potřeby při aktivitě a zátěži. Pomocí metody bioelektrické impedance zjistíme, kolik procent Vaší váhy tvoří tuk, voda a další bezvodné tělesné hmoty. Také zkontrolujeme bazální metabolismus, a jaké látky Váš organismus vyžaduje při zvýšeném stupni aktivity. Přístroj Bodystat Quad 4000 sleduje změny v trendových analýzách a přizpůsobuje se jim. Kontrola je bezbolestná a neinvazivní. Pacient leží v klidu na lůžku, zatímco mu sestra připevní elektrody na ruce a nohy. Toto vyšetření je nutné při každém našem programu v našem pražském centru. Je vhodný pro všechny klienty včetně dětí.


Neurofeedback – analýza psychoemočního stavu klienta|Praha

Neurofeedback – analýza psychoemočního stavu klienta|Praha

Díky Neurofeedback analýze psychoemočního stavu zvládnete traumata a zapracujete na svém duševním růstu. S pomocí klienta se snažíme změnit jeho mozkové vlny a přesunout je tak, abychom dosáhli trvalé změny ve zvládání životních situací. První hodinu se klienti seznámí s historií a metodami Neurofeedback a jejich výhodou oproti EEG Biofeedback. Zájemce napojíme na elektrody vedoucí k přístroji a poté spolu s naším odborníkem řešíme jeho problémy a možné rezervy ve zpracovávání informací v mysli klienta. Vytvoříme Vám analýzu psychoemočního stavu a navrhneme možnosti řešení a další sezení. Setkání se často stanovují na jednou až dvakrát za týden. Díky informacím z jednotlivých mozkových rytmů analyzujeme, jak dobře či špatně osoba zpracovává venkovní informace, jak je rozděluje a ukládá si psychoemoční stres. Snažíme se pomoci každému, kdo k nám přijde s problémem. Je ale jen na Vás, jestli máte zájem o změnu. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a s mnoha znalostmi. Celou terapii můžete absolvovat na Praze 4 v našem odborném centru.


Výživové poradenství, vyšetření Bodystat, zátěžová diagnostika, Praha

Výživové poradenství, vyšetření Bodystat, zátěžová diagnostika, Praha

Zdravý životní styl je radost nejenom pro tělo, ale i pro mysl. Své o tom ví Petr Havlíček, který představuje první krok v cestě za zdravým tělem. Ve svém centru v Praze totiž poskytuje (nejenom) výživové poradenství. Ing. Petra Havlíčka není potřeba mnoha lidem představovat. Pro ty ostatní však dodejme, že je známý díky televiznímu pořadu, kde poskytoval své odborné služby z oblasti výživového poradenství a zdravého životního stylu. Zároveň je autorem mnoha publikací, ve kterých předává své znalosti a poznatky. V oblasti výživy a zdravého životního stylu se pohybuje už 20 let. Služby Petra Havlíčka a jeho špičkového týmu můžete využít v Centru Petra Havlíčka v Praze. Petr Havlíček je specialista na výživu, obklopil se však týmem odborníků z různých oblastí. Dostane se vám tak odborné pomoci zátěžové diagnostiky, konzultantů, biochemika, psychologa, fyzioterapeutky nebo masérky. Očekávejte jen vstřícný přístup, náš personál se snaží udělat maximum pro to, aby vám pomohl. Výčitky a křivdění u nás rozhodně nenajdete! Vše začíná vstupní konzultací, při které se konzultant snaží zjistit co nejvíce informací o vašem dosavadním životním stylu. Toto je velice důležité pro vytvoření komplexních doporučení přesně na míru vašemu tělu. Centrum Petra Havlíčka nabízí hned několik programů, ze kterých si vybere každý. Každý program se od sebe nepatrně liší. V tom základním, nazvaném Basic, například získáte vhodná doporučení ohledně stravování v podobě určení energetické potřeby a rozložení živin, tedy vytvoření stravovacího plánu s ohledem na nároky klienta. V Centru Petra Havlíčka ale najdete také programy pro sportovce, na hubnutí, atd.. Vypracování vhodného stravovacího plánu předchází vyšetření. V Centru Petra Havlíčka provádí odborníci komplexní vyšetření celého těla, jako: - Klidová kalorimetrie - Vyšetření krevního tlaku - Vyšetření pomocí přístroje Bodystat Quad Scan 4000 - Biochemická analýza krve - Sportovní zátěžová diagnostika - Vyšetření krevních plynů - A mnoho dalších Nebuďte otroky svého těla, chtějte změnu! Centrum Petra Havlíčka vám nabízí pomocnou ruku.


Výživové balíčky pro zdravý životní styl Praha

Výživové balíčky pro zdravý životní styl Praha

Chcete zdravě žít? Kromě vhodných pohybových aktivit a dostatečné regenerace potřebujete ještě jednu zásadní věc – zdravou stravu. CENTRUM PETRA HAVLÍČKA s.r.o. se již více jak dvacet let stará o to, abyste mohli zdravě žít, a to se všemi náležitostmi. Aktuálně se v nabídce nachází tyto balíčky: - Basic (Balíček zaměřený na správné stravování) - Basic Plus (Stejné jako basic, avšak doplněný o další služby) - Aktiv (Určení správných pohybových aktivit a stravy) - Sport (Vytvoření systému pohybových aktivit) - Restart (Balíček určený pro hubnutí a zlepšení kondice) - Premium (Komplexní změna životního stylu) Zdravý životní styl je pro člověka zásadní, proto se můžete spolehnout na zkušenosti samotného Petra Havlíčka, který zdravému životnímu stylu věnuje všechen svůj čas. Objednání programů je možné uskutečnit pomocí telefonu či online pomocí objednávkového formuláře.


Výživové poradenství konzultace Praha

Výživové poradenství konzultace Praha

Správě se stravovat je velmi důležité. CENTRUM PETRA HAVLÍČKA s.r.o. vám může nabídnout výživové poradenství a užitečné konzultace. Dozvíte se, jak se stravovat a co je pro vás nejvhodnější. Konzultace jsou určené pro ty, kteří se chtějí stravovat správně a kteří by chtěli redukovat svou váhu. Centrum celkem poskytuje 3 typy konzultací: - Vstupní – Snaha získat co nejvíce informací o dosavadním životním stylu klienta, o jeho stravovacích návycích, a o pohybových aktivitách. Kompletní seznámení se situací a stavem klienta. - Výstupní – Klient získá profesionální zhodnocení svého životního stylu a života. Získá výsledky měření a provedených testů. Získání doporučeného jídelníčku, pohybových aktivit a dalších cenných rad. - Osobní pohovory – V pravidelných intervalech probíhají další kontrolní přeměření a konzultace ohledně toho, jak se klientovi daří. Výživové poradenství v čele s Petrem Havlíčkem vám může změnit život.


Zdravá výživa, dieta, vyšetření, Petr Havlíček

Zdravá výživa, dieta, vyšetření, Petr Havlíček

Trápí vás nadváha nebo naopak podvýživa? Nevíte, co si počít se svým vlastním tělem? Pak neváhejte a navštivte Centrum Petra Havlíčka. Hvězda z pořadu Jste to, co jíte totiž ve svém centru nabízí rovnou celé balíčky služeb, díky kterým si splníte sen o ideální postavě. Do Centra Petra Havlíčka může přijít opravdu každý. Ženy na mateřské, občasní sportovci, ale také profesionální sportovci. Zkrátka každý se zde setká s profesionální pomocí. Připravíme vám přesně na míru dietní, tréninkový a další plány. U nás se tak můžete setkat s nejrůznějšími programy: - Basic - v něm získáte cenná doporučení ohledně stravování. Ideální je proto pro ty, kteří se rozhodli přejít na zdravý životní styl, ale pořád tápou ve výběru vhodné stravy. Tento program je také vhodný pro osoby, které nemůžou ze zdravotních důvodů aktivně sportovat. V rámci programu Basic se můžete těšit na stanovení klidového metabolismu i optimálních tepových frekvencí, na rozbor tělesné skladby a mnoho dalších procedur. - Aktiv - sportujete, ale stále nedosahujete vytoužených výsledků? Pak právě pro vás je program Aktiv. Určíme váš ideální pohybový režim a poradíme vám ideální množství a skladbu potravin. Provedeme několik vstupních vyšetření jako rozbor tělesné skladby, stanovení optimálních tepových frekvencí a mnoho dalších. Na základě zjištěných výsledků stanovíme váš individualizovaný plán pohybových aktivit. - Premium - je rádce pro komplexní změnu vašeho životního stylu. Čeká na vás několik velmi důkladných vyšetření, konzultace s odborníky a také diagnostika míry vaší psychické zátěže. Společně najdeme každý problém vašeho těla i mysli, který vám doposud bránil připojit se ke zdravému životnímu stylu. - a mnoho dalších Navštivte Centrum Petra Havlíčka a vyjdete z něj jako úplně jiný člověk. Zdravější, šťastnější a spokojenější. Protože život se dá prožít i jinak než s únavou, obezitou a nemocemi.