Fissury neboli anální praskliny léčba Praha – netrapte se zbytečně

ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha

Fissury neboli anální praskliny léčba Praha – netrapte se zbytečně

Ambulantní léčba hemoroidů a fissur ve specializovaném proktologickém centru

Ambulantní léčbou hemoroidů (hemeroidů), onemocněním konečníku v podobě trhlin, píštělí a zánětů se úspěšně již od roku 1998 zabývá profesionální soukromé zdravotnické zařízení ON CLINIC s.r.o. se sídlem v Praze a Brně. Zkušený tým lékařů a sester s mnohaletou odbornou praxí, moderní přístrojové vybavení, individuální přístup ke každému pacientovi, úspěšná léčba hemoroidů a fissur (análních trhlin) efektivními metodami jsou zárukou diskrétní, rychlé, bezbolestné pomoci na světové úrovni pacientům z České republiky i ze zahraničí.

Ambulantní léčba hemoroidů, ON CLINIC s.r.o. Praha, Brno

Příčiny vzniku hemoroidů, prevence onemocnění hemoroidy

Hemoroidy jsou velmi častým onemocněním, které může vzniknout vlivem nezdravého životního stylu – při sedavém zaměstnání, při nedostatku vlákniny ve stravě, při nedostatečném pitném režimu, dále při potížích s vyprazdňováním nebo mohou být rizikovým faktorem tenkostěnné rektální žíly. Aby nemuselo dojít k bolestivým projevům, zánětlivému onemocnění konečníku, je žádoucí zaměřit se na prevenci hemoroidů. To znamená upravit jídelníček, aby strava byla bohatá na vlákninu, zajistit dostatek tekutin, zařadit pohybové aktivity, správná hygiena v oblasti konečníku včetně aplikování čípků a mastí a v neposlední řadě preferovat vzdušné oblečení.

Příčiny vzniku hemoroidů, ON CLINIC s.r.o. Praha, Brno


Příznaky onemocnění hemoroidy, informace o léčbě na bezplatné telefonní lince

Jestliže máte bolestivé projevy v oblasti konečníku, pociťujete svědění, bolest při vyprazdňování či krvácení z konečníku, obsahuje-li stolice krev, bez obav se na nás obraťte, naši zkušení proktologové Vás odborně vyšetří a vyberou pro Vás nejvhodnější způsob léčby. Pokud se svými problémy navštívíte naše specializované zdravotnické zařízení ON CLINIC včas, čekají Vás pouze krátké ambulantní zákroky. Jsme připraveni Vás odborně o léčbě hemoroidů informovat na našich bezplatných telefonních linkách nebo prostřednictvím e-mailu. Navštivte naše webové stránky onclinic.cz a udělejte první krok k Vašemu zdraví.

Příznaky onemocnění hemoroidy, ON CLINIC s.r.o. Praha, Brno


Ambulantní léčba hemoroidů – Barronova ligace, fotokoagulace infračervenými paprsky

Odborní lékaři ON CLINIC s.r.o. v Praze a Brně nabízí šetrnou léčbu hemoroidů ambulantně metodou Barronovy ligace, to znamená, že lékař podváže hemoroid speciálním kroužkem, nebo působením infračerveného světla, které teplem ničí menší hemoroidální uzly. Při aplikaci obou metod dochází k odpadnutí odumřelých hemoroidálních uzlů, obě metody odstraňování hemoroidů jsou téměř bezbolestné, nevyžadují chirurgický zákrok. Kontaktujte proktologické centrum ON CLINIC s.r.o. v Praze nebo v Brně již při prvních příznacích diskomfortu v oblasti konečníku, o vstupním vyšetření a vhodné léčbě hemoroidů Vás budeme detailně informovat, odborně se Vám budeme věnovat až do úplného zbavení zdravotních problémů. U nás jste v nejlepších rukou!

Ambulantní léčba hemoroidů, ON CLINIC s.r.o. Praha, Brno


PODSTRÁNKY

Ambulantní léčba hemoroidů

Ambulantní léčba hemoroidů
Ambulantní léčba hemoroidů a fissur ve specializovaném proktologickém centru

Hemoroidy – příčiny, příznaky

Hemoroidy  – příčiny, příznaky
Proktologické centrum, hemoroidy (hemeroidy), anální fissury (řitní trhliny)

Efektivní metody léčby

Efektivní metody léčby
Nejefektivnější metody v léčbě análních fissur a hemoroidů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ON CLINIC, s.r.o.
onclinic.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

O násHemoroidy
Adresa

Adresa

Olivova 948/6
Praha 1 - Nové Město 110 00

info@onclinic.cz
+420 800 103 300


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha