Stavební chemie Schönex a PCI, výrobky obkladové techniky v e-shopu profila.cz

Stavební chemii renomovaných značek Schönex a PCI nabízíme v e-shopu na webu profila.cz. Jedná se o špičkové výrobky obkladové techniky, jako jsou penetrace a přísady, vyrovnávací stěrky, rychletuhnoucí a speciální potěry, lepidla pro lepení dlažby, obkladů, kamene a dalších materiálů, hydroizolační materiály, spárovací hmoty ke spárování všech typů obkladů, malty a montážní cementy Schönex.

Stavební obkladová technika Schönex

Rychletuhnoucí a speciální potěry, podlahové vyrovnávací stěrky Schönex

Profesionální obkladači i zruční kutilové ocení práci s rychletuhnoucími potěry Schönex, které jsou vhodné do trvale vlhkého prostředí interiérů i exteriérů. A nepřehlédněte speciální epoxidové pojivo Schönex pro vytvoření potěrové drenážní vrstvy od od 8 do 20 mm. Pro lokální opravy děr, vyrovnávání betonových stěn a konstrukcí, jako jsou balkony, schody apod. zvolte rychletvrdnoucí podlahové vyrovnávací stěrky Schönex.

Stavební chemie Schönex v e-shopu profila.cz


Špičková stavební lepidla Schönex a PCI pro lepení obkladů, dlažby, kamene

Náš internetový obchod profila.cz je bohatě zásobený prvotřídní stavební chemií, takže pro lepení keramických obkladů, dlažby i velkoformátové, kamene vsaďte na lepidla Schönex a PCI. Mezi profesionálními obkladači máme stálé zákazníky, kteří rádi pracují se spárovacími hmotami Schönex, které jsou mimořádné odolné mechanickému zatížení a stálé vůči vysokým teplotám a vlhkosti, proto jsou vhodné do mokrých provozů, dopravního stavitelství, na terasy, balkony apod.

Stavební lepidla Schönex a PCI pro lepení obkladů, dlažby, kamene


Odolná epoxidová spárovací hmota PCI pro snadnou aplikaci i údržbu

Za zmínku rozhodně stojí designová epoxidová spárovací hmota PCI, která je odolná plísním a mikroorganismům, a proto je dokonalá pro použití v kuchyních, koupelnách, wellness. A navíc vás nadchne její jemná konzistence, snadná aplikace a jednoduchá údržba. Veškeré spárovací hmoty PCI jsou vysoce kvalitní, mechanicky odolné, s vynikajícími parametry. V našem e-shopu seženete i další skvělé produkty stavební chemie PCI – vyrovnávací stěrky, lepidla, hydroizolační materiály, penetrace a přísady, rychletuhnoucí a speciální potěry.

Spárovací epoxidová hmota PCI


PODSTRÁNKY

Stavební chemie Schönex, PCI

Stavební chemie Schönex, PCI
Stavební chemie Schönex a PCI, výrobky obkladové techniky v e-shopu profila.cz

Lišty a balkonové profily

Lišty a balkonové profily
Ukončovací lišty, profily balkonů, teras, stěn, podlah, hydroizolace Schlüter v e-shopu

Podlahové vytápění

Podlahové vytápění
Elektrické a teplovodní podlahové vytápění Bekotec Therm a Ditra Heat v e-shopu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Profila Trade s.r.o. Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Profila Trade s.r.o. Praha
www.profila.cz
Adresa

Adresa

Poděbradská 540/26; Průmyslový Park Harfa
Praha 9 190 00

praha@profila.cz
+420 240 201 162


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha