Stavební řezivo, dřevo na střechu, strop, altánek či pergolu - prodej

Ing. Radek Vintr RV DŘEVO

Stavební řezivo, dřevo na střechu, strop, altánek či pergolu - prodej

Ing. Radek Vintr
RV DŘEVO
Vysušené hoblované řezivo Jihlava - palubky, dřevěné plotovky, hoblovaná prkna

Hoblované řezivo v podobě dřevěných plotovek, hoblovaných prken a různých typů palubek – podlahových, fasádních, srubových, obkladových i terasových palubek, seženete ve skladu firmy RV DŘEVO v Jihlavě na Vysočině. Pro truhláře, tesaře, podlaháře, domácí kutily i profesionální stavaře máme připravené dobře vysušené a čtyřstranně hoblované řezivo.

Hoblované řezivo - palubky, prkna, dřevěné plotovky - sklad RV DŘEVO v Jihlavě na Vysočině

Podlahové palubky, obkladové palubky, fasádní palubky, srubové palubky

Smrkové a borovicové podlahové palubky do rodinných domů, bytů, chalup, komerčních objektů máme skladem v různých rozměrech a profilech. Naše podlahové palubky se díky pero drážce snadno instalují a vykazují dostatečnou pružnost, navíc tepelně a zvukově izolují. K obložení stěn, stropů, schodišť Vám nabídneme obkladové palubky, pro dekorativní i provětrávané fasády u nás zakoupíte fasádní palubky, srubové palubky s vypouklým tvarem využijete nejen na obklad srubu, ale i na stavbu stěn.

Smrkové a borovicové podlahové palubky


Terasové dřevěné palubky z evropského či sibiřského modřínu, smrku, borovice

Na stavbu dřevěné terasy, zahradních cest, obložení kolem bazénů i restaurační zahrádky Vám doporučíme naše terasové palubky z evropského či sibiřského modřínu, smrku, borovice nebo na objednávku z exotického dřeva massaranduba. Vyrábíme terasové palubky dekorativního vzhledu, s povrchovým vroubkováním, odolné vůči povětrnostním vlivů a škůdcům.

Terasové dřevěné palubky


Dřevěné plotovky, hoblovaná prkna na fasády budov, obklady stěn či zahradní nábytek

Z našeho bohatého sortimentu si vyberete i čtyřstranně hoblovaná plotová prkna v různých rozměrech. Dřevěné plotovky ze smrku, borovice či modřínu využijete nejen na stavbu plotů, ale hodí se i na zábradlí, vrata, zástěny do zahrad a k bazénům. Široké použití v interiérech i ve venkovním prostoru nabízí i naše odolná hoblovaná prkna ze sibiřského modřínu, smrku, modřínu opadavého na fasády domů, zahradní nábytek, obklady stropů a stěn.

Dřevěné plotovky, hoblovaná prknaStavební řezivo

Stavební řezivo

Stavební řezivo Jihlava, dřevěné trámy, kůly, fošny, prkna, latě, hranoly

Truhlářské řezivo

Truhlářské řezivo

Truhlářské řezivo Jihlava, dřevěná prkna a fošny k výrobě masivního nábytku

Hoblované řezivo

Hoblované řezivo

Vysušené hoblované řezivo Jihlava - palubky, dřevěné plotovky, hoblovaná prkna