PRŮTOČNÍK, s.r.o.


Hodakova 644/23, Troubsko 664 41
Zaměřujeme se na čištění průmyslových potrubí a drobné instalatérské práce. Našim cílem je poskytovat nejširší servis svým zákazníkům jak v soukromé sféře, tak i firemní sféře.

Mezi služby které poskytujeme patří čištění potrubí DN 40 - DN 1000, splaškové, dešťové i průmyslové kanalizace, čištění domovních přípojek, dešťových vpustí, revizních šachet, jímek, revize potrubí kamerou včetně revizní zprávy a videozáznamu a také se postaráme o odvoz fekálií.

Dále se věnujeme čištění kanalizací tlakovým vozem, vytyčování tras kanalizačního potrubí a inženýrských sítí sondou a čištění domovních odpadů mechanickou frézou.

Produkty
  • montáže odpadního potrubí, výměny záchodů, montáž vodovodních baterií, služby instalatéra, vodoinstalační opravy
  • nakládka odpadu, recyklace odpadu, úprava druhotných surovin, sběr plastu, sběr papíru, sběr skla, odpadové hospodářství

Bezpečný převoz cenin a finanční hotovosti.
Bezpečnostní agentura Brno, ostraha objektů, osob nebo majetku.

Opravy ALU disků různých značek - rovnání, svařování, lakování ALU kol.
Renovace, opravy, světlometů, leštění plastových světel.


Související články
Komplexní stavební práce v Praze a okolí

Stavby Faj s.r.o.

Komplexní stavební práce v Praze a okolí

Pokud plánujete rekonstrukci, stavbu domu nebo jinou stavební práci v Praze a okolí, měli byste se obrátit na společnost Stavby Faj s.r.o. Nabízí komplexní stavební služby od návrhu po realizaci. Ať už potřebujete obklady, schody, demolice, vyklízení, elektroinstalace, topení, vodu nebo plyn tato stavební společnost vám to zajistí kvalitně, rychle a za rozumnou cenu.


Rekonstrukce domů a bytů v Brně a okolí na klíč

Igor Fuzia

Rekonstrukce domů a bytů v Brně a okolí na klíč

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která vám zajistí rekonstrukci vašeho domu nebo bytu v Brně a okolí? Chcete si zmodernizovat a zpříjemnit své bydlení podle svých představ a potřeb? Pak je pro vás ideální volbou firma Igor Fuzia, která se zabývá rekonstrukcemi domů a bytů na klíč již více než 20 let.


Topenářství, vodoinstalatérství a kanalizace s firmou K-TOP, s.r.o.

K-TOP, s.r.o.

Topenářství, vodoinstalatérství a kanalizace s firmou K-TOP, s.r.o.

Potřebujete novou instalaci, rekonstrukci nebo opravu topného systému, vodovodního potrubí, plynového zařízení nebo tepelného čerpadla? Chcete spolupracovat s profesionální a zkušenou firmou, která vám zajistí kvalitní a rychlé řešení? Pak se obraťte na firmu K-TOP, s.r.o., která působí v Třebíči a okolí již od roku 1993.


Vodoinstalatéři Třebíč: kvalitní a spolehlivé služby pro vaši domácnost

K-TOP, s.r.o.

Vodoinstalatéři Třebíč: kvalitní a spolehlivé služby pro vaši domácnost

Vodoinstalatéři Třebíč jsou tým zkušených a certifikovaných instalatérů, kteří se zabývají všemi druhy instalatérských prací v oboru voda, topení, kanalizace a plyn. V tomto článku se dozvíte, jaké služby nabízíme, jak probíhá naše spolupráce s klienty a proč jsme vaším ideálním partnerem pro instalatérské práce.


Firemní články
Čištění průmyslových potrubí, Troubsko

Čištění průmyslových potrubí, Troubsko

Společnost PRŮTOČNÍK, s.r.o. poskytuje široký servis v oblasti čištění průmyslových potrubí v soukromé i firemní sféře.