ComplexTherapy s.r.o.


2.května 3070, Zlín 760 01
Živnost subjektu byla ukončena.

ComplexTherapy s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení, kde nabízíme komplexní fyzioterapeutickou a rehabilitační péči. Zaměřujeme se na děti i dospělé s fyzickým a kombinovaným postižením.

Zájemci se mohou obráti na firmu Neurorehabilitační klinika AXON s.r.o. Zlín, která aktivity ComplexTherapy přebírá.

Další produkty a služby
  • masáž a relaxace, emulze a oleje, péče o tělo, druhy masáží, masérské služby
  • masáže horkými lávovými kameny, relaxační masáže, kondiční cvičení, sportovní rehabilitace, fyzikální terapie

Profesní školení řidičů, služby autoškoly, jeřábnické kurzy, školení na stavební stroje

Římskokatolická farnost v Liberci, bohoslužby, křtiny.

Římskokatolická farnost v Liberci, bohoslužby, křtiny

Související články
Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

MONADA spol. s r.o.

Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

Necháváte se rádi hýčkat? Nebo naopak potřebujete péči lékařů, abyste se dostali ze zajetí bolestí, nemocí a dalších neduhů? V tom případě vám může pomoci společnost MONADA spol. s.r.o., která pacientům poskytuje masáže i akupunkturu. Klinickými kompletními rehabilitacemi se dá vyléčit jak tělo, tak i duše.


S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Regenerační centrum a hotel HARMONIE

S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Praha

COMHEALTH, s.r.o.

Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Praha

Pokud se rozhodnete pro relaxaci formou masáží, tak je nejlepší cestou navštívit opravdové profesionály, kteří znají vhodné masérské hmaty a pomůžou vaše tělo i mysl dostat ze stresu a příjemně vás uvolnit. Pro takový relax stačí zajít do centra komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny COMHEALTH s.r.o. v Praze.


Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

CELOMED s.r.o.

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.


Další produkty a služby
Fyzioterapie Zlín-fyzioterapeutická léčba při bolesti páteře, zad

Fyzioterapie Zlín-fyzioterapeutická léčba při bolesti páteře, zad

V oblasti fyzioterapie nabízí služby studio ComplexTherapy Zlín. Fyzioterapeutická léčba pomůže při bolestech páteře, zad, hlavy i kloubů.


SM systém cvičení, spirální stabilizace páteře-sestava cviků dle MUDr. Smíška

SM systém cvičení, spirální stabilizace páteře-sestava cviků dle MUDr. Smíška

Ve studiu ComplexTherapy Zlín Vás naučíme speciální sestavu cviků podle MUDr. Smíška, tzv. SM systém cvičení, který je vhodný pro spirální stabilizaci páteře.


Léčebná pohybová metoda TheraSuit-rehabilitace Zlínský kraj, Morava

Léčebná pohybová metoda TheraSuit-rehabilitace Zlínský kraj, Morava

Řešením pro pacienty s těžkými pohybovými poruchami, jako je dětská mozková obrna je léčebná pohybová metoda TheraSuit. Obraťte se s důvěrou na studio ComplexTherapy s.r.o. ve Zlíně, patříme mezi tři zdravotnické zařízení v republice, které provádí rehabilitace, cvičení touto metodou. Pro koho je metoda TheraSuit určena a o co jde ? Pacientům, kteří mají těžké pohybové poruchy umožní tato metoda správné nastavení jednotlivých segmentů těla a následně správnou aktivaci a relaxaci chybně fungujících svalových skupin - vychází z praxe manželů Izabely a Richarda Koscielny, kteří využívají mechanickou energii s kinetickou energií samotného pacienta a použití kinezioterapie fyzioterapeutem. Metoda je postavena na účincích speciálního stabilizačního (kosmického) oblečku, který umožňuje díky mnoha úponům individuální zapojení či naopak vypojení chybně fungujících svalových skupin. Klient v oblečku může dále pracovat v tzv. rehabilitační cvičební jednotce (Univerzal Excersise Unit = UEU), na které jsou upnuta pružná lana. Tato se připojí i na klienta v obleku ThareSuit a drží jej např. ve vzpřímené poloze, nebo mu dávají odpor při cvičení na lůžku umístěném v kleci, či jej přidržují při chůzi na pásu, skákání, houpání ve vzduchu. Těmito postupy dochází ke stimulaci CNS a k vytváření správných (či alespoň správnějších) návyků při pohybových stereotypech. Pomáhá trénovat centrální nervový systém, normalizuje svalový tonus, koriguje stereotypy chůze, zlepšuje rovnováhu a koordinaci, podporuje růst svalstva a rozvoj motorických schopností. Cvičební metoda TheraSuit zahrnuje nejprve zahřátí klienta, masáž, uvolnění napětí, smyslové integrační techniky, neuromobilizaci horních a dolních končetin, potlačení patologických nácviků, vlastní procvičování a zpevňování svalových skupin, postupem času přenášení hmotnosti těla, nácvik samostatné chůze a soběstačnosti. Termín rehabilitace si prosím sjednejte předem na telefonu 604230190.