ComplexTherapy s.r.o.


2.května 3070, Zlín 760 01
ComplexTherapy s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení, kde nabízíme komplexní fyzioterapeutickou a rehabilitační péči. Zaměřujeme se na děti i dospělé s fyzickým a kombinovaným postižením. Naše zařízení umožňuje snadnou dostupnost, bezbariérový přístup.

Naší fyzioterapeutickou léčbou se u nás můžete zbavit bolesti především pohybového aparátu. Každému klientovi věnujeme individuální a velmi profesionální přístup. U každého pacienta provedeme řádně vyšetření, stanovíme diagnózu a zvolíme optimální léčbu či rehabilitaci.

Provádíme klasické i moderní metody fyzioterapie a zabýváme se:
- bolestmi hlavy, zad, páteře
- bolestmi kloubů a svalů
- pooperačními stavy
- léčíme úrazy
- terapií specializovaných neurologických obtíží pomocí metody TheraSuit
- pohybovým aparátem.

Pomáháme s těmito obtížemi:
- neurologické, ortopedické, gynekologické diagnózy
- léčba obtíží těhotných i inkontinentních žen
- sportovní úrazová i preventivní fyzioterapie
- ergonomické konzultace pracovní polohy
- předoperační a pooperační péče.

Masáže:
- relaxační
- sportovní
- ruční lymfodrenáž
- baňkování.

Fyzioterapie:
- dětských pacientů
- dospělých
- sportovců
- osob s postižením.

Metody:
- Vojtova reflexní terapie
- neurorehabilitace s prvky TheraSuit metody
- Dornova metoda
- elektroléčba
- SM systém cvičení
- BPP terapeutický koncept Jarmily Čápové
- Klappovo lezení
- manuální lymfodrenáž
- diagnostika a léčba skoliózy
- proprioceptivní neuromuskulární facilitace
- léčba poruch funkce pánevního dna
- léčba inkontinence.

Další produkty a služby
  • masáž a relaxace, emulze a oleje, péče o tělo, druhy masáží, masérské služby
  • masáže horkými lávovými kameny, relaxační masáže, kondiční cvičení, sportovní rehabilitace, fyzikální terapie

Autocamping Hluboký AUTOMOTOKLUB Holice v AČR

Související články
Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

CELOMED s.r.o.

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.


Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

MONADA spol. s r.o.

Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Pojmy jako akupunktura, fyzioterapie, chiropraxe nebo jen přírodní medicína už slyšel asi každý. Zdaleka ne všichni však tyto léčebné metody považují za přínosné. Lidé jsou často nedostatečně informovaní o jejich účincích a působení. Pokud máte dojem, že klasická medicína neřeší vaše problémy dostatečně do hloubky, obraťte se na společnost MONADA, která používá alternativní léčebné metody, jejichž úkolem je řešit jádro problému, nikoli jen jeho následky.


Studio zdraví a psychické pohody Vás zve k pozitivní změně životního stylu

Studio zdraví LADA

Studio zdraví a psychické pohody Vás zve k pozitivní změně životního stylu

Současná doba je velmi náročná na psychiku, která jde ruku v ruce s tělesným zdravím. Není tedy divu, že se stále častěji a intenzivněji vyskytují nejrůznější neduhy mající původ v hektickém životním stylu. Alternativní způsob řešení i klasické terapeutické postupy pomohou v mnoha oblastech života a dají nový impuls k pozitivní změně.


Jodobromová koupel – všestranně léčivá procedura

Spa Resort Lednice****

Jodobromová koupel – všestranně léčivá procedura

Lázně jsou pro mnoho lidí velmi oblíbeným místem ke strávení dovolené a k odpočinku. Lázeňské procedury však neslouží pouze k relaxaci, ale napomáhají také při léčbě a regeneraci těla. V současné době u nás díky narůstající oblíbenosti lázeňských procedur existuje spousta míst, kde si je lidé mohou dopřát. Lázně Lednice na Moravě jsou jedním z nich. Základním prostředkem při léčebných procedurách ve ****Spa Resortu Lednice je jodobromová voda – voda, která díky svému všestrannému působení dokáže pomoci při mnoha potížích


Další produkty a služby
Fyzioterapie Zlín-fyzioterapeutická léčba při bolesti páteře, zad

Fyzioterapie Zlín-fyzioterapeutická léčba při bolesti páteře, zad

V oblasti fyzioterapie nabízí služby studio ComplexTherapy Zlín. Fyzioterapeutická léčba pomůže při bolestech páteře, zad, hlavy i kloubů.


SM systém cvičení, spirální stabilizace páteře-sestava cviků dle MUDr. Smíška

SM systém cvičení, spirální stabilizace páteře-sestava cviků dle MUDr. Smíška

Ve studiu ComplexTherapy Zlín Vás naučíme speciální sestavu cviků podle MUDr. Smíška, tzv. SM systém cvičení, který je vhodný pro spirální stabilizaci páteře.


Léčebná pohybová metoda TheraSuit-rehabilitace Zlínský kraj, Morava

Léčebná pohybová metoda TheraSuit-rehabilitace Zlínský kraj, Morava

Řešením pro pacienty s těžkými pohybovými poruchami, jako je dětská mozková obrna je léčebná pohybová metoda TheraSuit. Obraťte se s důvěrou na studio ComplexTherapy s.r.o. ve Zlíně, patříme mezi tři zdravotnické zařízení v republice, které provádí rehabilitace, cvičení touto metodou. Pro koho je metoda TheraSuit určena a o co jde ? Pacientům, kteří mají těžké pohybové poruchy umožní tato metoda správné nastavení jednotlivých segmentů těla a následně správnou aktivaci a relaxaci chybně fungujících svalových skupin - vychází z praxe manželů Izabely a Richarda Koscielny, kteří využívají mechanickou energii s kinetickou energií samotného pacienta a použití kinezioterapie fyzioterapeutem. Metoda je postavena na účincích speciálního stabilizačního (kosmického) oblečku, který umožňuje díky mnoha úponům individuální zapojení či naopak vypojení chybně fungujících svalových skupin. Klient v oblečku může dále pracovat v tzv. rehabilitační cvičební jednotce (Univerzal Excersise Unit = UEU), na které jsou upnuta pružná lana. Tato se připojí i na klienta v obleku ThareSuit a drží jej např. ve vzpřímené poloze, nebo mu dávají odpor při cvičení na lůžku umístěném v kleci, či jej přidržují při chůzi na pásu, skákání, houpání ve vzduchu. Těmito postupy dochází ke stimulaci CNS a k vytváření správných (či alespoň správnějších) návyků při pohybových stereotypech. Pomáhá trénovat centrální nervový systém, normalizuje svalový tonus, koriguje stereotypy chůze, zlepšuje rovnováhu a koordinaci, podporuje růst svalstva a rozvoj motorických schopností. Cvičební metoda TheraSuit zahrnuje nejprve zahřátí klienta, masáž, uvolnění napětí, smyslové integrační techniky, neuromobilizaci horních a dolních končetin, potlačení patologických nácviků, vlastní procvičování a zpevňování svalových skupin, postupem času přenášení hmotnosti těla, nácvik samostatné chůze a soběstačnosti. Termín rehabilitace si prosím sjednejte předem na telefonu 604230190.