Dřevostavby Čertner


čp. 137, Rozsochatec 582 72
Naše firma podniká v oblasti výroby a montáže srubových domů a roubenek.

Provádíme stavby srubových a roubených domů pro celoroční, rekreační a komerční využití, dále realizujeme stavby chat, přístavků, přístřešků, garáží, pergol a mnoho dalších.

Vaši stavbu jsme schopni realizovat podle vašeho projektu, návrhu nebo představy, do kterého méně či více zasáhneme a poupravíme ho pro technické a funkční nároky stavby, nebo vám vaši stavbu vyprojektujeme sami podle vašich představ.

Existuje několik technologií výroby srubu, naše je nejshodnější s Norskou a Kanadskou technologií. Nejpoužívanější materiál pro výrobu srubu je smrková kulatina, ale je možné stavět z modřínu, jedle a borovice. Kulatina je vybírána s maximální pečlivostí a kácena v zimním období, ručně odkorněna a hned impregnována proti škůdcům plísním a houbám.

Roubené stavení je jedním z nejtradičnějších obydlí na našem území. Nejpoužívanější materiál pro výrobu roubenky je smrková kulatina ale je možné stavět z modřínu, jedle a borovice.

Dále naše služby zahrnují tesařské, pokrývačské a výškové práce, rizikové kácení či výkopové a zemní práce v extrémních svazích.

Produkty
  • kanadské dřevostavby, nízkoenergetické dřevěné domy, pojízdné domky, pasivní domy


Související články
Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Homestead, s.r.o.

Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Dřevostavby jsou ekonomické rodinné domy, které dokáží naplnit všechna vaše osobní přání. Stavby jsou energeticky úsporné, protože se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Oproti klasické zděné stavbě za rok vytápění výrazně uspoříte. Ať už se tedy rozhodnete pro bungalov, tradiční nebo moderní dům, to vše vám dokážeme poskytnout.


Dřevostavby šetří náklady

Homestead, s.r.o.

Dřevostavby šetří náklady

Jedním z nejnovějších trendů v oblasti bydlení jsou výstavby nízkoenergetických rodinných domů v podobě dřevostavby. Jsou oblíbené zejména na Vysočině, kde jejich vkusné zpracování krajinu rozhodně nehyzdí, ale spíše pozitivním způsobem dotváří.


Dřevěné palety na míru nabízí VPS J&M s.r.o.

VPS J&M s.r.o.

Dřevěné palety na míru nabízí VPS J&M s.r.o.

Dřevěné palety se hodí pro skladování a převoz zboží, ale i pro výrobu nábytku a zajímavých doplňků do bytu. Sháníte i vy kvalitní dřevěné palety a nevíte na koho se obrátit? Spolehněte se na českého výrobce palet firmu VPS J&M s.r.o.. Nabízíme vám standardní palety, europalety i atypické palety na míru, to vše levně a v krátkém termínu.


Stavba rodinných domů již za 2 měsíce? U dřevostavby to není problém

VEXTA a.s

Stavba rodinných domů již za 2 měsíce? U dřevostavby to není problém

Uvažujete o novém bydlení? Možnou alternativou může být rodinný dům na bázi dřevostavby. I přes řadu mýtů má totiž toto bydlení mnoho nesporných výhod, které Vám v tomto článku v krátkosti představíme. A pokud se budete chtít přesvědčit všemi svými smysly, doporučujeme Vám navštívit vzorový dům společnosti VEXTA a.s., který naleznete ve středních Čechách - v Šestajovicích (vedle pražských Horních Počernic).


Firemní články
Dřevostavby, srubové domy, sruby, roubené domy, roubenky, chaty, dřevěné přístřešky

Dřevostavby, srubové domy, sruby, roubené domy, roubenky, chaty, dřevěné přístřešky

Výrobou masivních i menších dřevěných staveb se zabývá společnost Dřevostavby Čertner.