CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

vesely@tryskanisklepu.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 776 781 506

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Rybáře 1061/20 B
Podivín 691 45

Tryskání a pískování
Vladimír Veselý

Dokonalé čištění, odmaštění a opracování zašlých povrchů zajistí firma Tryskání a pískování Vladimír Veselý. Ze starého děláme nové - naší stěžejní činností je tryskání-pískování kvelbených sklepů, starých omítek, dřeva, betonu a zámkových dlažeb. Pískování provádíme v interiéru i exteriéru a díky mobilním tryskacím jednotkám provádíme práce kdekoliv v České republice.

Tryskání-pískování kvelbených vinných sklepů je metoda, kdy dochází k očištění a opracování povrchů proudem jemných částic. Zašlé cihly a zdivo ve sklepě dostanou nový ráz a vypadají jako zcela nové. Provádíme i rekonstrukce sklepních prostor na klíč včetně vyklizení, likvidace odpadu, stavebních prací a zhotovení nové elektroinstalace.

Pomocí pískování dokonale očistíme staré omítky a je tak možné zrenovovat a oživit vzhled kulturních památek a historických objektů. Dochází totiž k odstranění nánosu nečistot z povrchu omítky, které se zde usadily například vlivem počasí nebo se jedná o chemické, biologické či civilizační znečištění (zplodiny, vandalismus). Pískováním zvelebíme i kostely, rotundy, mosty, fontány, kašny, sochy, hrady, zámky i hřbitovy.

Tryskáním lze renovovat dřevo a dřevěné konstrukce - dojde buď k odstranění starého nátěru nebo nánosu špíny vzniklé vlivem klimatických podmínek. Tryskáme nábytek, krovy, hranoly, podlahy, schodiště, stropy, okna, dveře, lodě, ale i celé chaty, roubenky, altány apod.

Beton a betonové prvky je možné také ošetřit pískováním. Dojde tím ke sjednocení, zdrsnění vyrovnání povrchu betonu a také odstranění starých vrstev barev nebo biologického povlaku. Beton bude zároveň připraven pro další povrchové úpravy.

Mezi naše činnosti patří i čištění zámkové dlažby tryskáním. Tryskání hloubkově očistí zámkovou dlažbu od mechů, řas, olejových skvrn a fleků. Vyčistíme zámkovou dlažbu na terasách, parkovištích i chodnících.

Provádíme mobilní tryskání - pískování. Díky mobilním tryskacím jednotkám bez nutnosti připojení na zdroj elektrické energie můžeme tryskání provádět kdekoliv v terénu.

moreless
Informační zdroje

Obklady a dlažbyPískování

SLOGAN: Ze starého děláme nové

Štítky: Tryskání kvelbených sklepů, starých omítek, dřeva, betonu, zámkových dlažeb, mobilní, pískování

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Ošetření a kompletní renovace zdiva tryskáním včetně  impregnace penetračním nátěrem

Ošetření a kompletní renovace zdiva tryskáním včetně impregnace ...

Renovací zdiva metodou tryskání včetně ošetření a nanesení penetračního nátěru v interiéru i exteriéru zajistí firma Vladimír Veselý - Tryskání a pískování.

Tryskání - renovace kvelbených vinných sklepů a oprava sklepních prostor na klíč

Tryskání - renovace kvelbených vinných sklepů a oprava sklepních ...

Metodou tryskání renovuje firma Tryskání a pískování Vladimír Veselý kvelbené vinné sklepy a opravuje sklepní prostory na klíč. Čistí povrchy všech materiálů.


Videa

Video č.1 Tryskání a pískování - renovace sklepů
Kontakty

Tryskání a pískování
Rybáře 1061/20 B
Podivín 691 45
GPS: 48°49′21.83″ N, 16°50′43.94″ E

48°49′21.83″ N, 16°50′43.94″ E

QR kód firmy Tryskání a pískování
WEBOVÁ STRÁNKA Tryskání a pískování Vladimír Veselý
Adresa

Adresa

Rybáře 1061/20 B
Podivín 691 45

vesely@tryskanisklepu.cz
+420 776 781 506

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Renovace kvelbených sklepů

Renovace kvelbených sklepů

Pískování dřeva

Pískování dřeva

Povrchová úprava kovů

Povrchová úprava kovů

Kde nás najdete

Rybáře 1061/20 B
Podivín 691 45

GPS48°49′21.83″ N, 16°50′43.94″ E

Plánování trasy

Rybáře 1061/20 B Podivín 69145

Prospekty

Certifikát kvality firmy