Tryskání a pískování
Vladimír Veselý

CZKRenovace kvelbených sklepů

Renovace kvelbených sklepů

Renovace kvelbených vinných sklepů tryskáním, pískováním na celé jižní Moravě

Pískování dřeva

Pískování dřeva

Renovace dřevěných předmětů, roubenek, srubů, chat tryskáním, pískováním

Povrchová úprava kovů

Povrchová úprava kovů

Povrchová úprava kovových povrchů tryskáním, pískováním a následná aplikace nátěrů


Tryskání a pískování sklepů, kovů, dřeva, kamene, zdiva

Stěžejní činností firmy Tryskání a pískování Vladimír Veselý je tryskání-pískování kvelbených sklep, starých omítek, dřeva, betonu a zámkových dlažeb. Pískování provádíme v interiéru i exteriéru a k dispozici máme mobilní tryskací jednotku pro provedení práce kdekoliv v České republice.

Tryskání-pískování kvelbených vinných sklepů je metoda, kdy dochází k očištění a opracování povrchů proudem jemných částic. Zašlé cihly a zdivo ve sklepě dostanou nový ráz a vypadají jako zcela nové.

Díky pískování je možné dokonale očistit staré omítky a je tak možné zrenovovat a oživit vzhled kulturních památek a historických objektů. Dochází totiž k odstranění nánosu nečistot z povrchu omítky, které se zde usadily například vlivem počasí nebo se jedná o chemické, biologické či civilizační znečištění (zplodiny, vandalismus).

Tryskáním lze renovovat dřevo a dřevěné konstrukce - dojde buď k odstranění starého nátěru nebo nánosu špíny vzniklé vlivem klimatických podmínek. Tryskáme nábytek, krovy, hranoly, podlahy, schodiště, stropy, okna, dveře, lodě, ale i celé chaty, roubenky, altány apod.

Beton a betonové prvky lze také ošetřit pískováním. Dojde k sjednocení, zdrsnění vyrovnání povrchu betonu a také odstranění starých vrstev barev nebo biologického povlaku. Beton bude zároveň připraven pro další povrchové úpravy.

Mezi naše činnosti patří i očištění zámkové dlažby tryskáním. Tryskání hloubkově očistí zámkovou dlažbu od mechů, řas, olejových skvrn a fleků. vyčistíme zámkovou dlažbu na terasách, parkovištích i chodnících.

Provádíme mobilní tryskání - pískování. Díky mobilním tryskacím jednotkám bez nutnosti připojení na zdroj elektrické energie můžeme tryskání provádět kdekoliv v terénu.


Slogan:

Ze starého nové


Katalog firem:    

Pískování

,  
Štítky:

Tryskání kvelbených sklepů, starých omítek, dřeva, betonu, zámkových dlažeb, mobilní, pískování