Team MAAT, spol. s r.o.

CZKStanice technické kontroly a měření emisí Ostrava

Společnost Team MAAT, spol. s.r.o. provozuje STK v Ostravě a v Rychvaldu. Zaměřují se na technické kontroly a měření emisí u motocyklů, luxusních vozů, aut dovezených ze zahraničí i po přestavbě na LPG a CNG pohon.

Provádíme pravidelné technické prohlídky všech druhů silničních vozidel do 3, 5 tuny. Po prohlídce vystavujeme doklad o technickém stavu vozidla, kde je vyznačeno datum platnosti technické způsobilosti. Dále se postaráme o vylepení kontrolní nálepky na RZ vozidla.

Máte-li zájem, automobil či motocykl Vám spolehlivě připravíme na technickou kontrolu.

Měření emisí a technické kontroly provádíme i u vozů dovezených ze zahraničí či u luxusních vozů, jako jsou například Aston Martin, Bentley, Bertone, Bugatti, Ferrari, Hummer, Lamborghini, Lotus, Maserati, Morgan, Rolls-Royce. Dále provádíme kontroly u u vozů přestavěných na LPG či CNG pohon.

Práci odvádí vyškolený personál pomocí nejmodernějších zařízení a metod. V oblasti STK a měření emisí máme dlouhodobé zkušenosti. Navíc vždy dbáme na spokojenost zákazníka, ke každému přistupujeme osobitě, a vždy se snažíme o co nejrychlejší a nejefektivnější vyřešení Vašich požadavků.

U pravidelné kontroly musíte předložit tyto průkazy:
- originál technický průkaz vozidla
- osvědčeni o registraci vozidla, neboli malý technický průkaz
- protokol o měření emisí (který nesmí být starší třiceti dnů)
- doklady o provedení měření emisí motoru silničního vozidla
- platnou revizi plynového zařízení

Veškeré platné ceny za naše služby najdete na našich webových stránkách. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Další provozovna:
-STK-Bohumínská 1553, 73532 Rychvald,
okres Karviná
tel.: 596572214, 724289853.


Slogan:

Kvalitně a pečlivě...


Katalog firem:    

STK a emise

,  
Štítky:

STK Ostrava, Rychvald, měření emisí, technická kontrola motocyklů, luxusních vozů, ze zahraničí