Na Novině 401
Desná 468 61
tel.: +420 608 737 730
email: info@amantis.cz

KONTAKT
VíCE >

hotel, restaurace, wellness, pořádání svateb, akcí, letní, zimní dovolené, Desná, Jizerské hory

Ubytování v Jizerských horách, Amantis Vital Sport Hotel +
DALŠÍ
FOTKY
Nabízíme Vám ubytování a s ním spojené služby v našem hotelu Amantis Vital Sport, který se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory, v obci Desná v místě zvaném „Novina“. Díky svému vybavení a lokalitě je hotel ideálním místem pro letní či zimní dovolené. Nadmořská výška hotelu 967 m n.m. poskytuje krásný výhled do údolí a zajišťuje zdravý a čistý vzduch vhodný pro turistiku, cyklistiku, zimní lyžařské sporty a odpočinkovou dovolenou s dětmi. Součástí hotelu je také wellness, které je přístupné jak hotelovým hostům, tak široké veřejnosti. Ve spodním patře naleznete hydromasážní vany whirpool, finskou saunu, aromatickou bio saunu a parní lázeň. Po schodech o patro výše Vás uvítá relaxační a odpočinková zóna s lehátky, časopisy a možným občerstvením s pitným režimem. Můžete také navštívit naši masérskou místnost a vybrat si z široké nabídky masáží. Součástí našich nabízených služeb je také restaurace, která Vám nabízí kapacitu 80 míst se širokým výběrem hotových a minutkových jídel zaměřených na moderní českou a regionální kuchyni. Naleznete ji v přízemní části hlavní budovy hotelu. Restaurace je nekuřácká a plně klimatizována. Je vkusně a moderně řešena, opticky rozdělena na jídelní a restaurační část s barem. Součástí restaurace jsou také krbová kamna, která zejména v zimě zpříjemní pobyt a navodí pravou horskou atmosféru.

Naše služby:
- ubytování v hotelu (pokoje Superior a Comfort)
- hotelová restaurace
- wellness centrum
- pořádání svateb
- pořádání firemních akcí

Pro své hosty nabízíme celou škálu rozmanitých aktivit pro zimní i letní období. Pro aktivní vyžití je v areálu hotelu nohejbalové hřiště. Nechybí ani možnost večerního posezení u ohýnku s opékáním na grilu. Za slunečného počasí je k dispozici i hotelová zahrádka s jezírkem a slunná terasa pro Vaši relaxaci. Přijeďte si k nám odpočinout a načerpat síly. Těšíme se na Vás na adrese Na Novině 401, Desná v Jizerských horách.
VÍCE

Zařazení do katalogu:

Hotely
Služby
, Restaurace
Služby
WEBOVÁ STRÁNKA Amantis Vital Sport Hotel

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA Amantis Vital Sport Hotel

https://www.amantis.cz

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Letní a zimní dovolená v hotelu Amantis Vital Sport Desná, masáže, wellness, restaurace, balíčky

Letní a zimní dovolená v hotelu Amantis Vital Sport Desná, masáže, ...

Letní a zimní dovolená v hotelu Amantis Vital Sport Desná, masáže, wellness, finská sauna, nekuřácká restaurace, výhodné pobytové balíčky, pořádání svateb a jiných akcí.

VÍCE MICROSITE


Amantis Vital Sport Hotel
Na Novině 401
Desná
468 61

Telefon:
+420 608 737 730
Email:
Web:
IČ: 26774852
DIČ: CZ26774852
Okres: Jablonec nad Nisou
Právní forma společnost s r. o.
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
VÍCE

OBRÁZKY

left right

Ubytování v Jizerských horách, Amantis Vital Sport Hotel


Ubytování v Jizerských horách, Amantis Vital Sport Hotel