Kfelský rybník
Danuše Ondeková


, Kfely 363 01
Kfelský rybník - rybaření v Karlovarském kraji.

Kfelský rybník u Ostrova v Karlovarském kraji byl obnoven v roce 2001. Kdysi se protrhla hráz a od té doby nikdo rybník neopravil, až nadšenci manželé Ondekovi.

Rybník je stavěn na stoletou vodu, proto jsou u přítoku i odtoku zpevněné přelivy, které mají rybáři dost v oblibě. Rybník je nejhlubší u požeráku (kbelu) a to cca 3 m, největší část rybníka je hluboká kolem 1, 8 - 2 m, směrem ke břehům jsou mělčiny kolem 60-ti cm. Žádné velké záludnosti na dně nejsou, kromě velkých ryb a ty jsou už dost chytré. Ale šikovný rybář ví, jak na ně. Rybník má 3, 3 ha včetně obtokového koryta, kde se ale nesmí chytat. Rybník je hojně zarybněn, což je vidět již po rozmrznutí. Ryby omega repliky hodinek kalí vodu, jak rejdí a hledají něco k snědku. Proto je velmi vhodné pro úspěšný lov zakrmovat.

Jednodenní povolenka stojí 500 Kč. To znamená od příchodu k rybníku až na 24 hodin s tím, že když rybář rybník opustí, tak mu povolenka skončila. Hodiny se nesčítají. Pro osvědčené, slušné rybáře je možnost zakoupení celoroční povolenky v ceně 6 000 Kč.

Lovu zdar.

Produkty
  • vybavení pro rybolov, chov ryb, rybí líhně, chov pstruhů, chovné rybníky, tržní a násadové ryby


Související články
Český rybářský svaz v Kutné Hoře: Vaše sdružení pro rybolov a vzdělávání

Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Kutná Hora

Český rybářský svaz v Kutné Hoře: Vaše sdružení pro rybolov a vzdělávání

Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Kutná Hora je sdružení občanů, které se zabývá výkonem rybářského práva, chovem rybích násad a sportovním rybolovem ve svěřených revírech, včetně jejich ochrany. Spravuje celkem 16 rybářských revírů v okolí Kutné Hory. Mezi nejznámější revír patří řeka Labe, která protéká přímo Kutnou Horou. Díky dlouhé tradici, odbornosti a společenské odpovědnosti si získala mnoho spokojených členů a uznání veřejnosti. Organizace je součástí Středočeského územního svazu Českého rybářského svazu.


Výroba a distribuce: závitové vložky (zálisky) do plastu s vnitřním i vnějším závitem

SIMAF CZ s.r.o.

Výroba a distribuce: závitové vložky (zálisky) do plastu s vnitřním i vnějším závitem

Závitové vložky (zálisky) do plastu s vnitřním i vnějším závitem jsou speciální součástky, které slouží k vytvoření pevného a spolehlivého spojení mezi plastovými díly. Předním výrobcem a dodavatelem těchto vložek na českém trhu je firma Simaf CZ s.r.o. z Brna, která nabízí široký sortiment produktů pro různé aplikace a materiály.


Staňte se součástí komunity silničářů a ovlivňujte budoucnost dopravy

Česká silniční společnost z.s.

Staňte se součástí komunity silničářů a ovlivňujte budoucnost dopravy

Jste odborníkem na silnice, mosty nebo tunely? Chcete se dozvědět nejnovější informace a trendy z oblasti silničního hospodářství? Chcete se zapojit do diskuzí a aktivit s dalšími silničáři? Pak by vás mohla zajímat činnost České silniční společnosti, dobrovolné a nezávislé organizace, která sdružuje odborníky z řad inženýrů, techniků a studentů zabývajících se silničním hospodářstvím.


Profesionální pokládka podlahových krytin kvalitními podlahovými materiály

Vladislav Šrajer

Profesionální pokládka podlahových krytin kvalitními podlahovými materiály

Pokud plánujete rekonstrukci nebo výstavbu svého domu či bytu, jistě víte, jak důležitou roli hraje výběr a kvalita podlahových krytin. Podlaha je totiž nejen estetickým prvkem, který dotváří celkový dojem z interiéru, ale také funkčním a praktickým řešením, které musí vyhovovat vašim potřebám a nárokům. Ať už preferujete přírodní materiály, jako je dřevo nebo korek, nebo moderní a odolné materiály, jako je PVC nebo marmoleum, je třeba dbát na správnou a odbornou pokládku podlahových krytin, která zajistí jejich dlouhou životnost a bezproblémové používání.


Firemní články
Kfelský rybník u Ostrova – oblíbený rybářský revír v Karlovarském kraji

Kfelský rybník u Ostrova – oblíbený rybářský revír v Karlovarském kraji

Rádi rybaříte, ale ve svém okolí nemáte žádný pořádný rybník? Pak navštivte Kfelský rybník u Ostrova. Je to velmi oblíbený rybářský revír v Karlovarském kraji.