EGRACOM s. r. o.
Projektové a dotační poradenství Cheb


Sládkova 159/1, Cheb 350 02

Tvoříme dynamický tým odborníků, jehož zkušenosti v oblasti dotační politiky sahají až do roku 2004. Poskytujeme komplexní služby v oblasti dotačního poradenství v rámci dotačních zdrojů. Jsme odborníci, kteří Vás provedou kompletní přípravou projektu tak, aby Vaše šance na získání dotace byly maximální.

Od roku 2014 vystupujeme pod jednotnou hlavičkou EGRACOM s.r.o. a zastáváme filosofii malé společnosti poskytující svým klientům potřebnou flexibilitu a osobní přístup.

Průběžné sledujeme vývoj legislativy a požadavků dotačních programů, neustále zdokonalujeme naše postupy, což nám pomáhá v proměnlivých podmínkách oblasti dotací mít vždy k dispozici správné řešení. Naše práce vychází z respektu ke klientům, důraz klademe na dokonalé poznání projektových záměrů a možností klienta. Naší spolupráci s Vámi se snažíme řešit komplexně a chceme se stát Vaším dlouhodobým partnerem. Jedině tak si můžeme stát za naším jasným cílem, abychom spolupracovali na projektech, které mají smysl a budou mít pro Vás jasný přínos.
Specializujeme se na dotace v regionu Cheb a Karlovarský a Plzeňský kraj.
NABÍDKA SLUŽEB: Nabízíme komplexní poradenské služby ve všech dotačních programech v aktuálním programovém období.

Dotační management:

posouzení životaschopnosti projektového záměru, výběr vhodného dotačního programu, optimalizace projektového záměru na podmínky konkrétního dotačního programu, zpracování žádosti o dotaci a povinných příloh (podnikatelské plány, studie proveditelnosti, finanční analýzy a další), zpracování monitorovacích a závěrečných zpráv, žádosti o platbu
vedení projektu a odborné konzultace v průběhu realizace projektu

Výběrová řízení:

komplexní zajištení výběrových řízení podle pravidel pro výběr dodavatelů v rámci podmínek a požadavků dotací z Evropské Unie a zákona 137/2006 Sb.

Strategické plány:

zpracování strategických rozvojových plánů obcí a mikroregionů
Poradenství v oblasti financování projektů, zpracování finančních plánů, finančních ukazatelů, výběr vhodného druhu financování, kompletní služba zajištění indikativních nabídek bank a následné vyřízení vlastního financování bankou

Doplňkové služby:

zpracování energetických auditů, projektových dokumentací, architektonických studií, inženýring, vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti

Naše hlavní činnost je projektové a dotační poradenství. Bližší informace na www.egracom.cz

IČ: 27967239
DIČ: CZ27967239
Okres: Cheb
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Josef Vacek

Další produkty a služby
  • dotace z Evropské unie, zpracování žádosti o dotaci, konzultace k problematice EU, strukturální fondy


Související články
Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v Moravskoslezském kraji od 2. 1. 2014
Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v Moravskoslezském kraji od 2. 1. 2014

Od 2. 1. 2014 je opět zahájen příjem tzv. Kotlíkových dotací. Dotační program podporuje stejné kotle jako v minulé výzvě při výměně starého kotle na tuhá paliva v rámci Moravskoslezského kraje.


Jak získat granty a dotace z EU? To je složitá otázka, na kterou vám odpoví společnost Stelma a pomůže vám i s celkovou realizací dané dotace
Jak získat granty a dotace z EU? To je složitá otázka, na kterou vám odpoví společnost Stelma a pomůže vám i s celkovou realizací dané dotace

Abychom si lépe přiblížili, čím se tato společnost zabývá, začneme tím, že se jedná o společnost, která byla založena za účelem vzdělávání dospělých občanů. Mezi jejich hlavní úkoly patří zrealizování rekvalifikací, vytváření analýz a organizační zajišťování. Pomohou každému s dotacemi i nejrůznějšími fondy. Vzdělávací činnost poskytují v oblasti dotačního managementu už dlouhou dobu.


Ministerstvo zemědělství nabízí vlastníkům lesa dotace na poradenské služby
Ministerstvo zemědělství nabízí vlastníkům lesa dotace na poradenské služby

Ministerstvo zemědělství schválilo nový program, ve kterém je možné získat dotaci na poradenské služby. Tento program je určen na podporu nákupu poradenských služeb pro vlastníky lesa. Dotace je poskytována ve výši 80% výdajů, maximálně do výše 40 000 Kč ročně.


S dotacemi EU vám pomůže společnost Stelma
S dotacemi EU vám pomůže společnost Stelma

Dotace pro podnikatele, to je možnost financování projektů ze zdrojů Evropské unie i z Národních a krajských zdrojů. Zároveň je to také spousta papírování a zařizování, hlídání termínů a podobně. Jde vám z toho hlava kolem? Obraťte se na společnost Stelma spol. s.r.o. Pardubice. Náš profesionální tým s bohatými zkušenostmi vám s dotacemi pomůže.