Velké Hamry č.p. 246,
46845 Velké Hamry
Řeznictví a uzenářství
hostinská činnost
-koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej v rámci živnosti volné

Produkty
  • denní menu, hotová jídla, výběr polévek, regionální speciality, zahraniční kuchyně, italská kuchyně, výběr předkrmů, výběr hlavního jídla, výběr dezertu
  • masné výrobky, šunky, salámy, párky, klobásy, zabíjačkový sortiment, mleté maso, jateční maso, vepřové sádlo, játra
  • bílá technika, myčky, pračky, sušičky, elektronická zařízení, domácí potřeby, potřeby do domácnosti, hygienické potřeby

Informační zdroje
Restaurace, Maso a uzeniny, Spotřební zboží ostatní

Související články





Aktuální microsite





Aktuální PR články

Hotel Krakonoš a Penzion Breuer

V horských oblastech lidé nehledají jen volný pokoj, ale místo, kde se budou cítit dobře i po návratu z výletu, lyží nebo celodenního pobytu venku. Právě proto hraje roli nejen poloha, ale i zázemí, restaurace a celková atmosféra pobytu. Přečtěte si rozhovor s Jaroslavem Breuerem, majitelem a provozovatelem Hotelu Krakonoš a Penzionu Breuer v Jablonci nad Jizerou, které nabízejí ubytování nedaleko centra horského střediska, restauraci a také zázemí pro hosty včetně pokojů s vlastním sociálním zařízením.


Hotel Krakonoš a Penzion Breuer

V horském prostředí chutná všechno tak nějak líp. Ale když vstoupíte do restaurace Hotelu Krakonoš v Jablonci nad Jizerou, brzy zjistíte, že za to nemůže jen čerstvý vzduch. Místní kuchyně totiž staví na poctivosti a sázce na jistotu – žádná zbytečná „fintidla“, ale jídlo, které zasytí a chuťově potěší. Restaurace s celodenním provozem není jen jídelnou pro hotelové hosty, ale je i oblíbeným místem setkávání, odpočinku i oslav. Ať už přijdete v pohorkách, na kole nebo v obleku – židli u stolu tu najde každý.