Top firmy

EDB doporučuje

Společnost FARYJO s.r.o. z Českých Budějovic se specializuje na výrobu bran, plotů, zábradlí i ocelových konstrukcí na míru včetně povrchových úprav jako je zinkování a komaxit.









Doubravice č.p. 50,
37006 Doubravice
Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru
-Zprostředkování obchodu a služeb
-Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí
-Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků

Produkty
  • byty k pronájmu, domy k pronájmu, kanceláře k pronájmu, obchodní prostory k pronájmu, skladové prostory k pronájmu
  • spotřebitelské úvěry, překlenovací úvěry, refinancování hypotéky, konsolidace půjček, leasing na auto
  • zprostředkování pojištění, návrhy pojistných smluv, uzavírání pojistných smluv, správa pojištění
  • elektronická zařízení, bílá technika, hygienické potřeby, domácí potřeby, hudební nástroje

Informační zdroje
Pronájem bytových a nebytových prostor, Hypotéky, úvěry a leasing, Pojišťovací zástupci, Pronájem bytových a nebytových prostor, Spotřební zboží ostatní

Související články





Ing. Dalibor Čmiel

Bezúročný úvěr Nová zelená úsporám Ostrava: cesta k úspornému bydlení bez zbytečných starostí

Plánujete zateplení domu, instalaci tepelného čerpadla nebo fotovoltaické elektrárny? Program Nová zelená úsporám přináší možnost získat finanční podporu na energeticky úsporná opatření a nově také využít zvýhodněné financování formou bezúročného úvěru. Společnost Ing. Dalibor Čmiel – Dotace, pojištění a finance Ostrava pomáhá klientům zajistit nejen samotnou dotaci, ale také potřebnou dokumentaci a financování projektu.

Aktuální microsite





Aktuální PR články

Petřík Brokers, a.s.

Pojištění většina lidí řeší ve chvíli, kdy něco sjednávají, ale jeho skutečný význam se ukáže až při problému. U firem, obcí i soukromých klientů přitom často nejde jen o cenu nebo rozsah smlouvy, ale také o to, kdo pojištění průběžně spravuje a kdo pomůže při pojistné události. Přečtěte si rozhovor s Václavem Petříkem, předsedou představenstva společnosti Petřík Brokers, a.s., která působí jako pojišťovací makléřství se sídlem v Českých Budějovicích, má pobočky v několika městech a věnuje se pojištění podnikání, průmyslu, zdravotnictví, zemědělství, školství, komunální sféry i občanů. Součástí jejích služeb je také revize pojistných smluv, revize pojistných událostí a zprostředkování likvidace škod.


METROPOL, spol. s r.o.

Co je zárukou úspěšné konference nebo firemní akce? Zajímavý program a přednášející? Jistě. Ani ta nejlépe zorganizovaná akce ale nebude úspěšná, pokud se bude konat v nevzhledných prostorách, kde se hosté nebudou cítit příjemně. Proto je tu kongresové centrum Metropol v Českých Budějovicích. Nabízíme vám k pronájmu krásné prostory, které využijete při pořádání světových konferencí, firemních akcí, ale i menších rodinných oslav.


METROPOL, spol. s r.o.

Reprezentativní prostory, centrum kultury a příjemná setkávání. To vše je Metropol – (nejen) kongresové centrum v Českých Budějovicích. Pořádáme nejrůznější kulturní akce – koncerty, divadla i další. Pokud nejste spokojeni s naším programem (i když věříme, že ano), vytvořte si svůj vlastní. Umožňujeme totiž také pronájem prostor Metropolu.