Využijte zahraniční dodávkovou dopravu po celé Evropě, která zajišťuje logistické služby, spediční služby, přepravu lehkých i objemných nákladů, rozvoz zboží a expresní silniční dopravu dodávkami.

Vnitrostátní a mezinárodní expresní přeprava balíků z domu do domu pro firmy a podnikatele (B2B) a na soukromé adresy (B2C). Vnitrostátní přeprava kusových, vícekusových zásilek a palet.

Pobočka. Služby: -doprava, přeprava, autodoprava -kusové zásilky -mezinárodní -expresní -vnitrostátní -přeprava zásilek po ČR a po Evropě -doručení do 24 h po ČR -dobírková služba -repair end return servis -paletová přeprava.

Přeprava kusových či paletových zásilek o celkové hmotnosti do 1300kg a objemu 15 m3 resp. 6 palet standardních rozměrů - přeprava vnitrostátní i mezinárodní

Autodoprava. Doprava: -mezinárodní -kamionová -1-25 tun.

Protipožární ochrana - - vnitrostátní a mezinárodní autodoprava do 3,5t Nátěry - fasády Zemní práce Nátěry - ocelové konstrukce Nátěry - střechy

Doprava: -průzkum -zasilatelství. Služby: -projekty dopravní obslužnosti -expresní distribuční služby -poradenská a školící činnost.

Doprava: -expresní přeprava kusových zásilek -skladování -veřejný celní sklad.

Služby: -úprava a rozvod užitkové vody -výroba strojů a zařízení pro všeobecné účely.

Vnitrostátní a mezinárodní doprava do 3, 5 t celá ČR.