Stavební bytové družstvo Pelhřimov
Jubel s.r.o.

Realitní společnosti vám v čele s realitními makléři pomohou prodat váš dům, byt, rekreační objekt, komerční objekt či pozemek. Prodat tedy můžete svůj dům, chalupu, chatu, svou stavební parcelu, les, louku, kancelářské prostory, výrobní haly nebo sklady.

Zednictví Provádění staveb, jejich změn a odstraňování -Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost -Nakládání s reprodukčním materiálem lesních dřevin -Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků -Provozování vodovodů a kanalizací a úprava a rozvod vody -Nakládání s ...

-Výroba motorových a přípojných vozidel a karoserií -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě -Ubytovací služby -Pronájem a půjčování věcí movitých -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Příprava a vypracování ...

Realitní kancelář - prodej a pronájem nemovitostí.

Služby: - správa nemovitostí - odhad, oceňování nemovitostí - pojištění - realitní činnost

Služby: -bezpečnost práce -ostraha -správa nemovitostí -úklidové služby

Služby: - kompletní správa budov.

Realitní kancelář. Prodej a správa nemovitostí.

Družstvo realitních kanceláří. Nabídka nemovitostí po celé ČR.

Stavební bytové družstvo. Pronájem nemovitostí.

Realitní kancelář. Zabýváme se: - prodejem a pronájmem realit - výkupem nemovitostí - stěhováním - finančním poradenstvím - právním servisem.

Městská kotelna Bystřice. Provoz městské kotelny. Služby: - správa a údržba nemovitostí.

Služby: - pronájem nemovitostí, bytů - pronájem nebytových prostor, kanceláří - reklamní činnost, marketing.

Realitní služby. Služby: - správa, údržba nemovitostí - obchodní - reklamní činnost, marketing - poradenství.

Realitní kancelář. Realitní služby včetně právního servisu. Bezpečnostní agentura. Služby: - ostraha objektů - ochrana osob - detektivní.