Facility management je soubor mnoha činností, mezi které patří pozáruční opravy, instalatérské, elektrotechnické anebo zednické práce, úklid exteriéru a interiéru objektu, odvoz odpadů ale také údržba zeleně v okolí domu či nepřetržitá havarijní služba.

Služby: - správa a úklid nemovitostí Montáž, servis: - zabezpečovací systémy EZS a EPS - přístupové a docházkové systémy - domácí telefony Správa datových sítí.

Činnost - služby hodinového manžela - hodinový manžel.

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost zaměřující se na komplexní služby v oblasti nemovitostí - zprostředkování prodeje, pronájmu a dražeb, zajištění financování u bankovních i nebankovních institucí, správu nemovitostí a právní poradenství. Dále nabízíme i možnost budovat kariéru u nás jako makléř za velmi zajímavých podmínek včetně ...

Jmenuji se Ing. Monika Marková a jsem znalkyně jmenovaná Krajským soudem v Brně v oboru - odhady ceny a oceňování majetku - FIM, NHIM, HIM, nemovitostí, bytů. Pracuji v oboru správa a údržba nemovitostí, zabývám se odborně bytovou problematikou. Působím i v oboru reality - realitní činnost a služby při převodech bytů do vlastnictví. Naše ...

Společnost INF Real Estate se zabývá komplexní správou a údržbou nemovitostí, které jsou ve vlastnictví skupiny INF. Jedná se celkem o šest objektů komerčního charakteru, v atraktivních lokalitách Uherského Hradiště a Kunovic. Pro své klienty zajišťujeme, jako správce nemovitostí, nejen stoprocentní služby, ale také nabízíme něco navíc. Svých ...

Správa a údržba nemovitostí. Úklidové služby. Prodej: - drogistické zboží. Chráněná dílna. Zajišťujeme možnost náhradního plnění za poskytnuté služby či odebrané zboží.

Služby: -Prodej paliv a maziv -Provozování čerpacích stanic -Realitní činnost -Správa nemovitostí. Sídlo firmy: Polešovice 615.

Zprostředkování: -prodej, koupě, pronájem: -byty -nemovitosti -nebytové prostory -výstavba nových bytů a domů Služby: -právní poradenství -realitní kancelář -stavební spoření s LIŠKOU -poradenské -zprostředkovatelské.

Zprostředkování: -prodej, koupě, pronájem: -byty -nemovitosti -nebytové prostory -výstavba nových bytů a domů Služby: -právní poradenství -realitní kancelář -stavební spoření s LIŠKOU -poradenské -zprostředkovatelské.

-Realitní činnost -Správa a údržba nemovitostí -Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy

-Správa a údržba nemovitostí Hostinská činnost

Služby: - správa a údržba nemovitostí - úklid bytových a nebytových prostor: - úklidové a čistící práce.

Činnost: -zprostředkovatelská ve stavebnictví. Výroba: -cementové mateiály. Správa a údržba: nemovitosti. Realitní kancelář: -nákup, prodej, pronájem: -nemovitosti.

Stavební truhlářství. Práce: -truhlářské. Výroba, dodávka a montáž včetně dopravy: -dřevěné příhradové vazníky: -spojené ocelovými styčníkovými deskami, do rozpětí 24 m -určené pro střešní konstrukce (zastřešení, střechy) objektů, budov, hal, prostor: -výrobních, skladovacích (sklady, skladů), prodejních, ...

Služby: -údržba zeleně, strojní čištění silnic, zimní a letní údržba komunikací -nákladní a kontejnerová doprava -výroba zahradních lávek a stolů -opravy chodníků, silnic, kanálů a parkovišť -výkopové práce, úpravy pozemků včetně oplocení -správa nemovitostí.

Stavební bytové družstvo, (SBD*): -správa: -nemovitostí, bytových, nebytových prostor.

Služby: -zajištění správy a údržby bytů a společných prostor -správa a údržba bytových domů. Havarijní služba: 777552674

Pronájem, správa, údržba: -vlastní nemovitosti. Provozování: -restaurace -hotely GRAND a MORAVA.

Správa, údržba, pronájem: -vlastní nemovitostí.

Služby: -správa vlastních nemovitostí. Advokátní kancelář: -JUDr.Jana Šaárová tel.:572637320.

Poradenství: -přenos technologií -obchodní: -orientace na oblast Francie a Belgie. Překlady, tlumočení: -francouzský jazyk: -technické obory -angličtina, ruština. Obchodní činost: -export, vývoz a import, dovoz: -potraviny.