O provoz obytných objektů typu panelové nebo cihlové domy se starají stavební a bytová družstva, která mají v popisu práce kromě právního poradenství i mnoho dalších činností, jako jsou opravy, mezi které spadají i revize plynových zařízení.

Dlouhodobé pronájmy - nebytové prostory Údržba a opravy - bytový fond a nemovitosti v majetku ZPS Provoz - squash Pořádání - semináře - přednášky

Zprostředkování: -prodej, koupě, pronájem: -byty -nemovitosti -nebytové prostory -výstavba nových bytů a domů Služby: -právní poradenství -realitní kancelář -stavební spoření -hypotéky -poradenské -zprostředkovatelské.

Seznam služeb Zprostředkováváme prodej a pronájem nemovitostí ve Zlíně a okolí. Řešíme problémy s exekucí i zadluženou nemovitostí. Vykupujeme byty, nemovitosti - peníze ihned v hotovosti. Danou nemovitost si osobně prohlédneme a pomůžeme majiteli určit skutečně reálnou cenu. Zajistíme veškeré dokumenty potřebné k prodeji či pronájmu dané ...

Zprostředkování: -prodej, koupě, pronájem: -byty -nemovitosti -nebytové prostory -výstavba nových bytů a domů Služby: -právní poradenství -realitní kancelář -stavební spoření s LIŠKOU -poradenské -zprostředkovatelské.

Zprostředkování: -prodej, koupě, pronájem: -byty -nemovitosti -nebytové prostory -výstavba nových bytů a domů Služby: -právní poradenství -realitní kancelář -stavební spoření s LIŠKOU -poradenské -zprostředkovatelské.

Stavební bytové družstvo (SBD). Pronájem a správa nemovitostí (byty, nebytové prostory)..

Bezpečnostní agentura: -doprovod osob -ochrana a sledování osob -přeprava cenných zásilek tel.:577602244. Provozovna: -Kunovice, Na rynku 1493 tel.:572549398. Pronájem, služby: -vlastní nemovitosti -bytové prostory -nebytové prostory tel.:577217838;577436810. -Zlín, Třída T.Bati 258, budova Zlínská dopravní a.s.

Realitní činnost, realitní kancelář: -pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Čerpací stanice pohonných hmot.

Realitní kancelář. Zprostředkování: -prodej a pronájem nemovitostí ve Zlíně a okolí. Služby: -řešení problémů s exekucí i zadluženou nemovitostí -výkup za hotové - byty, nemovitosti -zajištění veškerých dokumentů potřebných k prodeji či pronájmu dané nemovitosti -zajištění převodů družstevních bytů -vypracování kupních nebo jiných ...

Stavební bytové družstvo (SBD). Pronájem, správa, údržba: - nemovitosti (byty, domy). Komplexní služby spojené se správou bytových a nebytových prostor. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví.

Dceřinná společnost Stavebního a bytového družstva BUDOVATEL. Služby: -činnosti v oblasti nemovitostí na základě honoráře nebo kontraktu -správa a údržba domovních, bytových a nebytových fondů -vedení a kontrola účetnictví. Poradenství: -podnikatelské -daňové, daně.

Stavební truhlářství. Práce: -truhlářské. Výroba, dodávka a montáž včetně dopravy: -dřevěné příhradové vazníky: -spojené ocelovými styčníkovými deskami, do rozpětí 24 m -určené pro střešní konstrukce (zastřešení, střechy) objektů, budov, hal, prostor: -výrobních, skladovacích (sklady, skladů), prodejních, ...

Stavební bytové družstvo, (SBD*): -správa: -nemovitostí, bytových, nebytových prostor.

Výstavba a pronájem: -byty, nebytové prostory. Údržba, opravy, rekonstrukce, modernizace: -byty, nebytové prostory. Příprava výstavby: -investiční činnost -inženýrská činnost. Řemeslné práce při výstavbě. Revizní zkoušky staveb včetně odstranění závad. Prodej: -stavební hmoty, materiály, výrobky. Zajištění: -zprávcovství domů.

Prodej - kulatina - energetická dřevní štěpka Výroba - energetická dřevní štěpka Těžba a doprava dřevní hmoty Správa lesů Nákup a prodej - kulatina Správa lesů