Potřebujete renovovat dům či zahradu? Jistě využijete širokou nabídku nátěrových hmot, která zahrnuje barvy do interiéru i fasádní barvy, nátěry, laky, lazury, ochranné nátěry na dřevo, plast a kov, míchání odstínu barev na přání, zapůjčení vzorníku barev

Nátěrové hmoty a barvy pro interiér i exteriér
Široký sortiment barev a laků pro kutily, malíře i stavebníky nabízí firma KMB barvy. Prodáváme nátěrové hmoty na malování, fasádu, dřevo i kov od předních tuzemských i světových výrobců. Na počkání Vám namícháme odstín dle vašeho výběru z tisíců barevných variant. Ať už stavíte nebo rekonstruujete, u nás seženete vše potřebné!
Nátěrové hmoty a barvy pro interiér i exteriér
Práce: - malířské - natěračské Prodejna barvy laky: Český Krumlov, Tovární 66 Tel.: 380726022

Velkoobchod, maloobchod: Nákup online nebo v síti 50 kamenných prodejen po celé ČR. Nabízíme vám široký sortiment stavebních materiálů: -cihly -střechy -fasády -izolace -obklady -dlažby -sanita -koupelny -barvy -dveře -okna -nářadí -stroje -profily -sádrokartony -dřevo -ploty -spojovací materiál -betonové ...

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -barvy, laky, lazury -autolaky -fasádní barvy -průmyslové barvy -lazury pro eurovýrobu -stavební chemie -tmely -míchání barev a autolaků.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -ochranné nátěrové hmoty -stavební chemie -sádrokartonové tmely -bazénová chemii+příslušenství -nástroje -nářadí -spojovací materiál.

Maloobchod: -barvy,laky. Služby,prodej: -tónování a prodej fasádních a interiérových nátěrových hmot. Malířské a natěračské práce.

Míchání - barvy - laky Prodej - nátěrové hmoty Natěračské práce Malířské práce