Potřebujete renovovat dům či zahradu? Jistě využijete širokou nabídku nátěrových hmot, která zahrnuje barvy do interiéru i fasádní barvy, nátěry, laky, lazury, ochranné nátěry na dřevo, plast a kov, míchání odstínu barev na přání, zapůjčení vzorníku barev

Nátěrové hmoty a barvy pro interiér i exteriér
Široký sortiment barev a laků pro kutily, malíře i stavebníky nabízí firma KMB barvy. Prodáváme nátěrové hmoty na malování, fasádu, dřevo i kov od předních tuzemských i světových výrobců. Na počkání Vám namícháme odstín dle vašeho výběru z tisíců barevných variant. Ať už stavíte nebo rekonstruujete, u nás seženete vše potřebné!
Nátěrové hmoty a barvy pro interiér i exteriér
BOCHEMIT přípravky na ochranu dřeva
Bochemie je globálním dodavatelem ucelených chemických řešení pro následující tržní segmenty: Ochrana dřeva Dřevo chráníme už 50 let! BOCHEMIT je synonymum pro ochranu dřeva. Byl uveden na trh v roce 1993 jako nástupce předchozí značky fungicidních a insekticidních produktů určených k ochraně dřeva. Proč Bochemit: + Profesionální ...
KMB barvy, s.r.o.
Firma KMB barvy, s.r.o. s prodejnou v Havířově - Šumbarku se specializuje na prodej nátěrových systémů a barev pro stavebnictví i dekorativní úpravu interiérů a exteriérů od předních tuzemských a zahraničních výrobců. Zaměřujeme se na míchání barev HET a Dulux, fasádní barvy, omítky, lazury na dřevo aj. Správný typ barvy i její specifický ...
Maloobchod, prodej: - autokosmetika - barvy, laky - lepidla, tmely, ředidla.

Stavebniny, prodej: - stavební materiál - barvy, laky - spojovací materiál - nářadí.

Maloobchod, prodej: -malířské potřeby. Nabídka tónování barev.

Maloobchod, prodej: -malířské potřeby. Nabídka tónování barev.

E-shop, internetový prodej - plastová okna - žaluzie - chovatelské potřeby - mycí a čistící prostředky - barvy, laky

Řemesla, služby - malířské a natěračské práce - sádrokartonářské práce - zednické práce Prodej - barvy

Pobočka. Maloobchod, prodej: - drogistické zboží - prací a čistící prostředky - kosmetika.

Prodej, E-shop: - elektrické ruční nářadí - kompresory - vzduchové nářadí - svářecí technika - ruční nářadí - zahradnické a zednické nářadí - montážní technika - kotvící technika - spojovací materiál - brusný materiál, brusivo - lepidla, tmely.

Prodej - barvy - laky Prodej - drogistické zboží Prodej - rentgenový materiál

Pobočka. Velkoobchod, prodej, maloobchod: - nátěrové hmoty, barvy, laky - protipožární nátěry - malířské potřeby - tmely, lepidla - stříkací technika.

Maloobchod, velkoobchod, prodej: - barvy, laky, malířské potřeby - fasádní barvy - laky a konzervace dřeva - nátěrové hmoty - barvy na střechy a beton - tmely, stěrky, omítky - hydroizolační systémy - zateplovací systémy. Míchání, tónování barev. Sídlo firmy: - Jurije Gagarina 1505/28, Havířov - Podlesí.

Maloobchod, prodej: -barvy, omítky JUB -sádrokartonové systémy KNAUF -malířské nářadí STROCH. Řemeslnické práce: -malířské, natěračské práce -strukturální nástřiky -dekorační omítky -nátěry, malby -dlažby, obklady. Dodávka, montáž: -sádrokartonové příčky -stropy -půdní vestavby.

Stavební činnost, stavby: - komplexní stavební práce. Velkoobchod, maloobchod, prodej: - drogerie - barvy - malířské, natěračské potřeby.

Maloobchod, prodej: - železářsé zboží, barvy, potřeby pro kutily.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: - barvy - nátěrové hmoty - hydroizolace - zateplovací systémy.

Dodávka, montáž, prodej: - stavební materiál - sádrokarton - maltové směsi - tepelná izolace - interiérové a fasádní barvy - zednické a malířské nářadí - lepidla. Mixážní centrum - míchání barev a omítek. Sídlo firmy: - Třanovická 48, Český Těšín - Koňákov.

Prodej, velkoobchod, maloobchod: - nátěrové hmoty-dřevo, kov - malířské přípravky, potřeby.

Velkoobchod, maloobchod - stavební chemie: - nátěrové hmoty - akrylátové, alkydové - podlahové nátěry a štěrky - nátěry-malířské interiérové - hydroizolační štěrkové systémy - barvy-fasádní - míchání barev - 4000 odstínů - penetrace, lepidla, tmely. Prodej: - autolaky - potřeby-lakýrnické, natěračské - štětce, válečky. Podniková ...

Železářství na Bělidle. Prodej: - elektrické i ruční nářadí - zahradní technika - barvy, laky - spojovací materiál - ochranné pomůcky - instalatérský materiál.

Výroba - české kovářské a zámečnické barvy, laky a patiny Prodej - české kovářské a zámečnické barvy, laky a patiny

Dovoz, velkoobchod, maloobchod, prodej, poradenství, vzorkovna, předvádění, zaškolení, rozvoz, zásilková služba: - barvy na dřevo, venkovní i vnitřní - barvy, nábytková mořidla, laky (syntetické), nitro, jedno i dvoukomponentní - lazury silnovrstvé, slabovrstvé, lazury vnitřní, venkovní, vosky, retušovací prostředky (voskové ...