Elektroinstalační materiál zahrnuje součásti, díky kterým si můžeme kdykoliv a kdekoliv rozsvítit. Materiál zahrnuje zásuvky, vypínače, potřebnou kabeláž, pojistky, jističe a další součástky, s jejich zapojením vám pomůže elektrikář.

ELPLAST Hradec Králové  a.s. - plastové rozvaděče, skříně, nádrže
Velkoobchodním prodejem plastových rozvaděčů, elektroměrových rozvaděčů, plynoměrových a pojistkových skříní se zabývá společnost ELPLAST Hradec Králové a.s. Rovněž můžeme zákazníkům nabídnout rozpojovací jisticí skříně či stavební a zásuvkové rozvaděče. Dále se zaměřujeme na výrobou nádrží na dešťovou vodu, jímek a vodoměrných šachet.
ELPLAST Hradec Králové  a.s. - plastové rozvaděče, skříně, nádrže
Společnost Martin Kaplan TORAKA - ELEKTRO
Naše společnost Martin Kaplan TORAKA - ELEKTRO je již 20 let na trhu s kompletní nabídkou elektroinstalačních materiálů a mnoha dalších služeb v oboru elektro. Máme vlastní kamenný obchod a v naší prodejně nabízíme široký sortiment elektromateriálů jak pro firmy, živnostníky tak i pro širokou veřejnost. Provozujme také e-shop.
Společnost Martin Kaplan TORAKA - ELEKTRO
Murárstvo Zámočníctvo Prenájom iných dopravných zariadení Prenájom ostatných strojov a nástrojov Preklad nákladov - práce s autožeriavom Prenájom stavebných strojov a zariadení Maloobchod okrem motorových vozidiel, opravy spotrebného tovaru Veľkoobchod a sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti Inštalácia elektrických rozvodov a ...

Výroba, inštalácia, opravy elektrických strojov a prístrojov Výroba, montáž, oprava a údržba elektrických zariadení v rozsahu: objekty bez nebezpečenstva výbuchu objekty s nebezpečenstvom výbuchu zariadenia s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodov výroba rozvádzačov nn