Široký výběr dvouvrstvých a třívrstvých dřevěných podlah, parket, vlysů a masivních prken. Pro dlouhou životnost dřevěné podlahy využijte ošetřovací oleje. Renovací a broušením parket jim navrátíte původní vzhled.

Dřevěné podlahy, parkety a masivní prkna od ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.
Podlahový showroom na Praze 6 a E-SHOP se širokou nabídkou dřevěných podlah od renomovaných výrobců - Magnum, Steirer parkett, Mosaic, Sheoga, Saga. K mání jsou 2-vrstvé, 3-vrstvé či dýhované dřevěné podlahy. Dále klasické parkety, podlahová prkna, laminátové, PVC a vinylové podlahy, podlahy na terasy či sportovní povrchy pro tělocvičny.
Dřevěné podlahy, parkety a masivní prkna od ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.
Dřevěné podlahy z velkoobchodu BOMA PARKET
Široký výběr dřevěných, laminátových a vinylových podlah. Nabízíme masivní parkety a podlahová prkna, laminátové a vinylové podlahy, ale také mozaiky a podlahy z exotických dřevin. Prodáváme podlahovou chemii a provozujeme půjčovnu brusek na parkety. Naše prodejny včetně skladu o rozloze 1100 m2 najdete na Praze 10, 4 a 5.
Dřevěné podlahy z velkoobchodu BOMA PARKET
Reklamná činnosť Leasingová činnosť Pokládka podlahovín Prevádzkovanie strelnice Demolácia a zemné práce Montáž a úprava garniží Prípravné práce pre stavbu Pokladka kobercov a PVC krytín Dobierkový a zásielkový predaj Tvorba a spracovanie WEB stránok Digitálne spracovanie reklamných návrhov Grafické návrhy, počítačová ...

Faktoring a forfaiting Uskutočňovanie stavieb a ich zmien Poradenská činnosť v oblasti obchodu Prípravné práce k realizácii stavby Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby Sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a ...