Sanitární výrobky, jako jsou umyvadla, bidety, WC mísy, pisoáry, sprchové vaničky a vany jsou nezbytné na každé toaletě či v koupelně. Sanitární výrobky jsou vyrobeny z odolné keramiky, připravené na odbornou montáž a připojení na vodoinstalaci.

Koupelnové studio a prodejna obkladů, dlažeb a sanitačního vybavení. Našemu zákazníkovi nabízíme: Obklady a dlažby - odebíráme od firem RAKO, FMG, Impronta, Stonepanel, Saloni, Marazzi, Peronda, Ströher, Gresan a další. Obkladový kámen pro interiéry i exteriéry: - dodáváme v pěti druzích: břidlice, pískovec, křemenec, čedič a ...

Výroba a prodej: - sanitární keramika - koupelnové a kuchyňské armatury.

Velkoobchod, maloobchod: - instalatérský a topenářský materiál - sanitární keramika

Velkoobchod, maloobchod: - zdravotní a sanitární keramika - koupelnový nábytek a doplňky - vodovodní baterie - vany a sprchové kouty - obklady a dlažby.

Firma Jaroslava Lamačová - ZAVOMONT působí na trhu s instalatérskými potřebami a kompletním vybavením koupelen: - velkoobchod, maloobchod s koupelnovou sanitou - rekonstrukce koupelen - instalace rozvodů vody, odpadů a plynu - výměna a opravy rozvodů - obkladačské a sádrokartonářské práce.

Koupelnové studio. Prodej - obklady a dlažby - lepící tmely - spárovací hmoty - lepidla - vybavení koupelen - sanita.

Koupelnové studio, prodej - koupelnový nábytek - obklady a dlažba - sanitární keramika - vodovodní baterie - vany - umyvadla.

Prodej - vodo topo plyn - vodoinstalační materiál - topenářský materiál - sanitární zboží.

Maloobchod, e-shop: - vybavení koupelen - koupelnový nábytek - sanitární keramika - koupelnové doplňky

Dodávky a montáže: - personální a průmyslová hygiena pro kanceláře, obchodní centra, hotely.

Prodej, maloobchod, hobbymarket: -stavební potřeby -potřeby pro kutily -potřeby pro řemeslníky -potřeby pro zahrádkáře

Výroba, prodej: - koupelny a kuchyně na míru - nábytek vlastní výroby - sprchové kouty a vaničky - koupelnové doplňky - vodovodní baterie - umyvadla, klozety - akrylátové vany - obklady, dlažby - stavební chemie

Velkoobchod, maloobchod: - koupelny - sanitární keramika.

Velkoobchod: - sanitární a koupelnové vybavení - instalatérský a topenářský materiál.

Prodej: -stavební materiál.

Prodejny koupelen: - obklady - dlažby - vany - sprchové kouty/boxy - sanitární keramika - umyvadla - wc - vodovodní baterie - koupelnový nábytek.