Skříně slouží k uskladňování oblečení a jiných osobních věcí. Kromě klasických skříní si můžete pořídit i skříně vestavěné, skříně s posuvnými dveřmi nebo rohové skříně. Je možné využít i jiné úložné prostory, jako jsou věšáky, košíky, komody nebo botníky.

Truhlářství, atypická výroba truhlářských produktů, řadíme se k nejlepším firmám v oboru. Výroba: - nábytek - stavební truhlářství, okna, dveře - schodiště - kuchyně na míru - zakázkové truhlářství - postele na míru - kuchyňské linky - vestavěné skříně. Práce: -truhlářské -čalounické.

Truhlářství. Výroba, montáž: -kuchyňská linka, linky -kancelářský nábytek -nábytek do dětského pokoje -skříně.

Truhlářská práce, grafický návrh. Zakázková výroba kuchyňských linek a vestavného nábytku na klíč. Grafický návrh i kompletní výroba nábytku, kuchyně, obyvákové stěny, vestavěné skříně, postele na míru, stejně jako noční stoky, skříně, komody, poličky, dětské postele, skříně, interiérové dveře na míru.

Truhlářství. Výroba: -dřevěná schodiště -vchodové, interiérové dveře a zárubně -dřevěné kuchyně -dřevěný nábytek -vestavěné skříně -nábytkové vybavení, postele, skříně, stůl, židle -interiérové doplňky -podlahy.

Chystáte se rekonstruovat, nebo zařizovat nové bydlení? Spokojíte se pouze s kvalitním českým nábytkem? V našich prodejnách jsme schopni Vám nabídnout pouze kvalitní nábytek a veškeré bytové vybavení. Neváhejte navštívit naši prodejnu v Telči, náš ochotný personál Vám rád poradí při výběru nábytku na míru, doporučí vhodné materiály, poskytne ...

Truhlářství, výroba: - kuchyně - vestavné skříně - dveře - předsíňové stěny.

Truhlářství, výroba: - dřevěné postele - šatní skříně - komody - židle - stoly - rohové lavice - zahradní nábytek

Prodej: - jídelní stoly, židle, postele, komody, televizní stolky, konferenční stoly, knihovny, vinotéky a mnoho dalšího.

Truhlářství, výroba: - kuchyně - vestavěné skříně - dětské pokoje - ložnice - kancelářský nábytek - dveře, vrata

Stolařství, výroba: - nábytek na zakázku - kuchyňské linky - vestavné skříně - postele

Výroba zakázkový nábytek : - kuchyně - obývací pokoje - ložnice - dětské pokoje - koupelny - kancelářský nábytek. Dřevostavby.

Truhlářství, výroba: - kuchyně - skříně - ložnice - kancelářský nábytek

Prodej: - sedací soupravy, rohové sedací soupravy, pohovky, sedačky a sedací nábytek.

Výroba: - zakázková výroba nábytku - kuchyně - skříně - kancelářský nábytek

Výroba: -zakázková nábytek -kuchyňské linky, obývací stěny -komody, ložnice a skříně -dveře, okna, schody, podlahy, obložení stěn a stropů a PC stoly -vybavení interiérů restaurací, obchodů a kanceláří.

Výroba: - zakázková výroba nábytku - repliky lidového nábytku - psací stoly - skříně - knihovny - postele

Výroba, prodej: - jídelní lavice - židle, stoly - ložnice - kuchyně - vestavné skříně. Realizace interiérů.

Truhlářství, výroba: - postele - skříně - kuchyně - kancelářský nábytek - dveře, okna

Truhlářství, výroba: - kuchyňské linky - vestavné skříně - schodiště

Výroba: - nábytek na zakázku - kuchyně - vestavné skříně - ložnice - dětské pokoje

Prodej: - kuchyně - nábytek - postele - matrace - obývací stěny - ložnice - dětský nábytek - předsíňové stěny - botníky - zahradní nábytek. Internetový dům VYBERSITO.CZ - sortiment nábytku, postelí, matrací, obývacích stěn, ložnic, dětského nábytku, kuchyní, předsíňových stěn, botníku, zahradního nábytku.

Naše firma METALL servis s.r.o. se specializuje na prodej nábytkového kování, plošných materiálů a s tím spojené řezání a hranění. Dále se zabýváme výrobou nábytku na míru. Velkoobchod, maloobchod, dovoz, prodej: - nábytkové kování - plošné materiály do interiérů i exteriérů - úchytky, knopky a věšáky HETTICH, TULIP, GAMET, NOMET - ...

Truhlářství. Výroba - kuchyně - vestavné skříně - schody - dveře - stoly. Provozovna - Velatice 190.