Péče o zahradu je někdy velkou přítěží. Pravidelný úklid, výsadba stromků a rostlin, realizace terénních úprav, hloubení jezírek, pokládka kobercových trávníků. Všechny tyto a mnohé další krajinářské, parkové a zahradní úpravy dokáží oživit každý pozemek.

Firma Adam Stehlík Vám zajistí kompletní renovace a opravy střech, kácení rizikových stromů a jiné výškové práce. Sídlím na adrese Brigádnická 1034, Ostrov, okres Karlovy Vary. Práce, řemeslo, služby: - renovace a opravy střech - klempířské, pokrývačské. Další služby: - kácení rizikových stromů - výškové práce. V případě, že Vás moje ...

Společnost AVE CZ je jednou z největších společností na trhu odpadového hospodářství, sanací ekologických zátěží, demolic, údržby komunikací, komunálních služeb a facility managementu. Na území České republiky působí od roku 1993. Mezi konkrétní činnosti společnosti AVE CZ patří: - svoz a odstranění komunálního a živnostenského odpadu - ...

Firma LOBBY ÚKLID CHEB provádí kompletní úklidové práce domácností, kanceláří, hotelů i průmyslových objektů. V rámci našich služeb nabízíme pravidelné i generální úklidy, čištění koberců, mytí oken nebo čištění žaluzií. Zajišťujeme i speciální práce jako např. leštění mramoru krystalizací, mytí tlakovým strojem a odstraňování graffiti. Dodáváme ...

Zahradnické služby - údržba veřejné zeleně - sadovnické a zahradnické práce - projekce a realizace zahrad Zahradní centrum Mariánské Lázně TRIMA Plzeňská 608/17, 353 01 Mariánské Lázně tel. 602 750 822 - prodej květin, rostlin a potřeb pro zahrádkáře - substráty, mulčovací kůra, osivo, hnojivo.

Činnost: - péče o dřeviny - prořezávání stromů a rizikové kácení stromů - arboristika - instalace bezpečnostních vazeb - zpracování polomů, vývratů - prořezávání ovocných stromů, údržba zeleně - odstranění sněhu ze střech, budov.

Činnost: - výroba štípaného palivového dřeva - prodej balených rašelinových briket - čištění náletových dřevin a následná likvidace

Služby: - rizikové kácení stromů - prořezávání stromů a zeleně

Provádíme údržbu komunikací i veřejné zeleně a odvoz odpadů -pronájem nebytových prostor -správa a evidence hřbitova. Svoz odpadů. Údržba zeleně. Pohřební služby. Údržba komunikací, veřejného osvětlení. Pronájem kontejnerů.

Zahradní centrum - návrh, realizace a údržba zahrad - terénní úpravy zahrad - výsadba stromů a keřů - celoroční údržba veřejné i soukromé zeleně - montáž závlahových systémů. Prodej - rostliny a květiny - listnaté stromy a keře - jehličnaté stromy a keře - ovocné dřeviny - trvalky - letničky.

Stavební firma: -stavby na klíč -zateplování a rekonstrukce fasád -rekonstrukce balkónů -pokrývačské a klempířské práce -montáž střešních oken a světlíků -izolace plochých střech -výkopové práce -úpravy zahrad -zámečnické a truhlářské práce -nátěry střech a klempířských prvků.

Činnost: - rekultivace - lesnické práce - sadové úpravy - údržba zeleně

Realizace a údržba zahrad - projekce zahrad - pravidelná údržba zelených ploch - provzdušňování, výživa a odplevelování okrasných trávníků - výsadby vzrostlých alejových stromů - kácení a ošetřování stromů horolezeckou technikou - tvorba a instalace dětských hracích prvků v zahradách a obcích.

Práce: -zemní -výkopové -demoliční -dlaždičské -krajinářské služby

Správa nemovitostí - úklidové služby - sekání trávy, shrabání spadaného listí a následní odvoz - výsadba okrasných dřevin - odvoz a likvidace odpadu vzniklých touto činností - údržba zeleně.

Zahradnictví: - pěstování a prodej květin Služby: - návrhy a realizace zahrad

Stavební práce: - zemní, - stavby a rekonstrukce komunikací, - vodohospodářské stavby, - zahradní architektura.

Zahradnictví. Služby: -realizace zahradní a krajinářské architektury -floristické služby a výstavnictví -produkce vlastních výpěstků trvalek, letniček, balkónových rostlin, bylin, okrasných stromů a keřů

Práce: -realizace zahrad -krajinářské úpravy -sekání trávníků

Služby: - údržba zahrad - realizace zámkové dlažby

Dodávka, prodej, oprava, servis: -zavlažovací systémy -čerpadla zn. Wilo Práce: -pokládka travních koberců

Služby: - návrhy a realizace zahrad

Zahradnictví: - zakládání, údržba zeleně - projekce zahrad - budování zahradních jezírek - závlahové systémy Prodej: - skalničky - keře - pokojové rostliny

Prodej: -keře, o krasné křoviny -trvalky -ovocné stromy -jehličnany. Zahradnictví: -parkové úpravy -projekce a zakládání zahrad -údržba zeleně -řezy stromů -kácení stromů .

Vodohospodářské stavby: -zemní práce -lesní cesty -odvodnění. Sadové úpravy a údržba zeleně. Lesnická, zemědělská rekultivace. Lesní práce. Údržba zeleně. Kácení stromů. Návrhy, zakládání zahrad. Sadové úpravy.