Prodejní automaty se hodí se do každé školy, firmy či veřejného prostoru. Ať už hledáte automaty na kávu, cukrovinky, bagety, cigarety, mléčné výrobky, nápoje či drobné občerstvení, všechny nabízejí atraktivní design a možnost platby hotově i kartou.

Výroba, prodej, e-shop - lahůdky - chlebíčky, obložné mísy, saláty, bagety, ... Provozujeme potravinové a nápojové automaty.

Výroba, velkoobchod, distribuce: - aquamaty, výdeje vody - balen voda - sirupy, instanty.

Nápojová služba, dodávka: - barelová voda - minerální voda PET - výdejníky - nápojové automaty - kávovary

Prodej: - barelová voda - balená voda - aquabary - přístroje na stáčení vody Oprava, servis: - aquabary

Firma se zabývá, jíž od svého vzniku v roce 2001, provozováním, prodejem a servisem nápojových automatů. Nabídku automatů, včetně repasovaných a jejich orientačních cen, najdete buď v naší internetové nabídce nebo vše vyřídíme telefonicky, popř se obraťte na kontaktní formulář. Dalším produktem naší firmy je provozování výdejních automatů na ...

Dodávka, pronájem, servis: -nápojové automaty FOUNTAIN. -kávovary.

Prodej, instalace, servis: -lednice -nápojové automaty -speciální automaty -kávovary pro gastronomii.

Provozování, oprava, servis nápojových automatů. Velkoobchod, maloobchod: -nápojové automaty na teplé a studené nápoje -automaty pro prodej chlazených nápojů a kusového zboží. Pronájem, servis: -doplňky ke kafé automatům -výdejníky vody -stolní, stojanové -sodobary.

Prodej: -potraviny -cukrovinky -alkoholické nápoje.

Služby: -projekce vodních elektráren -prodej-ekologické výrobky pro domácnost: -čistící,vakuové přístroje -filtry na vodu -speciální nádobí.