Mezi komponenty potřebné k instalaci a zavedení elektrické sítě řadíme zásuvky, vypínače, pojistky, chrániče, jističe, výbojky, svorky a další komponenty. Vše musí být vysoce kvalitní a dodáno od spolehlivých výrobců.

Elektrokomponenty pro automobilový průmysl a regulační techniku
Společnost ELKOMP Kroměříž, spol. s r.o. vyrábí a prodává elektrokomponenty převážně pro automobilový průmysl a regulační techniku. Osazuje plošné spoje, vyrábí regulátory pro alternátory, výkonové vypínače - odpojovače, měniče napětí i LED svítidla. Zajišťuje komplexní řešení při vývoji a výrobě elektronických zařízení.
Elektrokomponenty pro automobilový průmysl a regulační techniku
Internetový obchod, e-shop: - kabelové koncovky - lisovací, střihací a odizolovací nářadí - plastové výrobky (stahovací pásky, příchytky)

Mezi podnikatelské aktivity společnosti Solidwerk s.r.o. z Nejdku patří rukodělné a kompletační práce v oblasti drobných elektrokomponentů. Další naší aktivitou je prodej a instalace anténní i satelitní techniky. Jsme partnerem satelitních služeb Skylink. Činnost naší společnosti: - kompletační, rukodělné práce v oblasti drobných ...

Firma BONNEL TECHNOLOGIE s.r.o. je převážně činná ve dvou základních oblastech: - elektronika a elektromechanika pro domovní dveře a okna - elektronické řídící systémy pro malé čistírny odpadních vod a příslušenství Tyto zdánlivě odlišné oblasti mají více společného, než by se na první pohled zdálo: - produkty z obou oblastí jsou řízeny v ...

Dodávka, prodej: - elektrotechnický materiál - průchodky, svorkovnice - gelová pouzdra - konektory.

Výroba, prodej: -součástky -elektronika -elektrotechnika -nástroje -přípravky vstřikovacích forem. Vstřikování plastů. Elektroerozivní obrábění.

Výroba, prodej: - kabelové armatury - spojovací a ukončovací systémy pro vodiče a kabely

Projektování elektrických zařízení. Výroba rozvaděčů.

Výroba: - vačkové spínače, hlavní spínače, CNC soustružení - solární technika. Výroba průmyslových spínačů a staveništních rozvaděčů. Kompletace a kovoobrábění - CNC soustružení - frézování - vrtání.

Vývoj, dodávka: - elektronická zařízení - jednoúčelových programovatelných automatů

Výroba, instalace, montáž, oprava, servis: -elektrické stroje a přístroje

Zámečnická výroba. Výstavba, montáž, opravy a rekonstrukce technických dopravních a železničních zařízení. Montáž, oprava a údržba vyhrazených elektrických zařízení. Projektování elektrických zařízení. Výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů. Montáž a opravy telekomunikačního a zabezpečovacího zařízení. Zemní práce.

Montáž, opravy, revize vyhrazených elektrických zařízení NN. Elektroinstalační práce. Montáže a opravy hromosvodů. Revize a kontroly elektro spotřebičů.

Prodej, servis - výpočetní technika - elektronika - měřící a regulační technika.

Výroba, montáž: - slaboprodudé systémy a zařízení Elektroinstalace

Prodej, oprava, servis: - počítače - elektronické součástky

Elektromontážní práce. Výroba elektrorozváděčů, skříňové rozváděče.

Výroba kabelové techniky, konstrukcí a kontaktů. Prodej spojovací vodiče. Nástřiky kabelů, konektorů, průchodek. Digitální měřící přístroje. Stroje na zpracování koaxiálních vodičů. Datové vodiče. Plošné, jednotlivé, řídící, koaxiální vodiče.

Internetový prodej, e-shop: -antény -plošné spoje -rádio příslušentví -součástky

Služby: -projekční práce a technicko-inženýrské poradenství -elektroinstalační práce -dodávka a montáž elektrických a elektronických řídících, zabezpečovacích a informačních systémů -výroba elektrických rozvaděčů

Prodej: - světlomety, - ruční svítilny, - hledáčky, - čelové svítilny, - obranné prostředky, - letecká návěstidla. Měření a regulace: -topné systémy.

Výroba, montáž, kompletace: - kabelová konfekce Montáž: - spínací techniky, elektrických modulů Práce: - ruční pájení elektroniky - hromadné pájení ponorem

Vývoj, výroba, prodej, e-shop: - elektrické zařízení - časové spínací hodiny - rozvaděče - teploměry - vlhkoměry - alarmy - záložní zdroje - hydrostaty - kamery, monitory - termostaty - topné fólie, pásy, patrony.

Kompletovací práce pro automobilový průmysl Kompletace - elektronické díly

Výroba: -pulsní elektronika -měniče napětí -nabíječe akumulátory