Investiční činnost v řízení profesionální investiční společnosti zahrnuje přípravu investice, posouzení investičních projektů, vodní hospodářství, stavební a územní řízení, aktivní vyhledávání investorů, průzkum trhu a investorské činnosti.

Společnost Naxos Ostrava a.s. v Ostravě se specializuje na prodej a pronájem nemovitostí, ať už jde o průmyslové areály, činžovní domy či administrativní budovy. Na trhu realit působíme již od roku 1994 a jsme jednou z největších realitních společností v České republice. Mezi naše služby patří: - vyhledávání investičních příležitostí, kdy jde ...

Realitní kancelář, reality: -zprostředkování prodej a pronájem všech druhů nemovitostí, pole, pozemek -nákup, prodej byty a rodinné domy -pronájem obchodní prostory a obchodní domy, skladové a výrobní plochy a objekty Nájemní domy, kanceláře, pozemky, garáže, haly Právní servis kupní a nájemní smlouvy. Hypoteční ...

Inženýrská a investorská činnost: -příprava a realizace staveb. Stavební činnost, stavby: -včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování. Projektová činnost, projektování ve výstavbě. Zprostředkovatelská činnost. Nákup a prodej nemovitostí.

Služby - správa peněžitého majetku investorů.

Stavební dozor. Inženýrská a investorská činnost.

Investorská činnost ve stavebnictví. Projekce: - pozemní stavitelstvídokumentace pro územní rozhodnutí - dokumentace pro stavební povolení - dokumentace pro realizaci stavby.

Činnost: -investorská -inženýrská -poradenská-oblast stavebních investic. Stavby: -příprava -technický dozor investora -zajištění projektové dokumentace pro veškeré druhy staveb.

Pronájem a prodej nemovitostí. Developerská společnost. Pronájmy ordinací.

Stavební a montážní práce. Investorsko - inženýrská činnost. Montáže zakázkových interiérů. Konzultační a poradenská činnost. Komplexní dodávky stavebních celků - bytové objekty, banky, hotely, obchodní centra a nemocnice. Rekonstrukce objektů. Stavební a inženýrská činnost.

Služby: - investiční poradenství - prodej nemovitostí z vlastních developerských projektů - developer - výkup nemovitostí protiúčtem.

Investiční a developerská činnost.

Development, developerská činnost, stavební investor: - realizace projektů zabývajících se získáváním lokalit, výstavbou nemovitostí a jejich následným pronájmem či prodejem.

Třanovická investiční společnost.