Předmětem exekucí jsou movité i nemovité věci. Ty jsou pak následně udávány na dražbách či různých konkurzech. Automobily, rodinné domy, elektronika či nábytek. S vyřešením exekuční záležitosti vám mohou pomoci exekuční úřady či různé nezávislé podniky.

Služby - vymáhání pohledávek - detektivní služby.

Exekutorský úřad Plzeň - sever, soudní exekutor JUDr. Jaromír Peške zajišťuje nucený výkon exekučních titulů. Exekutorský úřad, exekutorské služby: - soudní exekuce - dobrovolné dražby nemovitostí - dobrovolné dražby movitých věcí - exekutorské zápisy - úschovy peněz, listin - úschovy movitých věcí - právní pomoc. JUDr. Jaromír ...

Služby: - vymáhání dluhů - oddlužení - bankrot

Služby - vymáhání pohledávek - odkup pohledávek - ochrana osob a majetku.

Služby - oddlužení - vyhlášení konkurzu - prodej majetku.

Služby - vymáhání dluhů - zprostředkování exekucí - oddlužení - insolvence, bankroty - realitní činnost, prodej nemovitostí - ochrana osob a majetku.

Služby - poradenství ohledně pohledávek - invoicing, správa faktur a pohledávek - soudní řešení dlužných částek - exekuce.

Služby: - činnost insolvenčního správce - ekonomické poradenství - správa a vymáhání pohledávek

Služby spojené se snižováním nákladů firmám. Veřejné dražby Výběrová řízení Provoz - aukční server

Exekutorský úřad Klatovy - soudní exekuce - dražby movitých věcí

Činnost investičního zprostředkovatele Dražby Exekuce-oddlužení nemovitostí. Fond nemovitostí nákup a prodej-nemovitosti. Nákup a prodej-nemovitosti.

Jsme firma, která se zabývá auditorstvím a daňovým poradenstvím pro malé i velké firmy. Malým firmám zpracováváme kompletní účetnictví, daňová přiznání a nabízíme i konzultace.

Realitní kancelář. Provádění veřejných dražeb. Vedení účetnictví.

Směnárna a informační středisko, Martinská 9, Plzeň Oddělení společnosti: -INTEGRA MONEY směnárna a uzavírání pojištění pro cesty a pobyt -INTEGRA AUKCE veřejné dražby dobrovolné a nedobrovolné

Realitní kancelář: -provádění veřejných dražeb.

EURO INKASNÍ poskytuje účinné vymáhání dluhů. Vymáhání pohledávek již nebude Vaší noční můrou. Pomoc s dluhy je naším cílem a pracovní náplní. Nabízíme také odkup vašich pohledávek. Nechte Vaše starosti na nás.

Mimosoudní vymáhání pohledávek.

Arbitrážní Centrum - arbitráž, alternativa soudního řízení, řešení sporů, vymáhání pohledávek, ochrana proti neplatičům. Garance nejnižší ceny, rozhodnutí do 30-ti dnů.