Chystáte se do zahraničí? Nezapomeňte si směnit peníze ve směnárnách, které obchodují s eury, librami, dolary, rubly, korunami, kunami a dalšími měnami. Kurzovní lístek vám poskytne informace o aktuálních kurzech za nákupy a prodeje, pro valuty i devize.

Působíme již 10 let jako směnárna české a cizí měny a také figurujeme na devizovém trhu. České společnosti pomocí nás přijímají a odesílají úhrady v cizích měnách a přitom nemusí vést devizové účty. Díky nám se nemusíte obávat poplatků za platby přes hranice. Pomůžeme s devizovým obchodem jak velkým světovým firmám, tak malým podnikatelům, ...

Výhodná směnárna v centru Prahy. Naše služby: - směnárenská činnost - výměna peněz - výměna, nákup a prodej valut - kurzy měn - kurzovní lístek.

Směnárna - výměna peněz - směna zahraničních měn.

Směnárna. Další pobočka: Obchodní centrum Palladium Náměstí republiky 1 Praha tel. 224 815 449, 602 601 448

Finanční poradenství, konzultace Zprostředkování financí Investiční činnost Obchodní činnost - nákup a prodej cementu, ropy, nafty, derivátů, barevných kovů

Směnky a směnečné operace, poradenství v oboru, zastupování u soudů, finanční a organizační poradenství, úvěry a projektové financování.

Směnárenské služby, nákup a prodej cestovních šeků.

Bankovní účty pro malé a střední podniky obchodující se zahraničím Směnné kurzy pro malé a střední podniky obchodující se zahraničím

Poskytujeme směnárenské služby. U nás můžete uplatnit VIP kupón na VIP kurz bez omezení směnované částky. Aktuální výměnný kurz online na webové prezentaci. Rozsáhlá nabídka valut. Libra, rubl, euro, dolar, chorvatská kuna a další.

Směnárenská činnost: - prodej a nákup valut - inkaso kreditních karet.

Zajišťujeme výkup i nákup všech evropských a světových měn jako jsou eura, usd, libry, švýcarský frank, ruský rubl, jpy, ale i exotické měny jako emiratský dirham.

Letenky, doprovodné služby, kreditní karty, cestovní pojištění, směnárenské služby, cestovní šeky.

Směnárna Nekázanka 10, v centru Prahy. Nejvýhodnější kurzy světových měn, VIP kurzy, vyhovující otevírací doba. Již patnáct let na trhu, dlouhodobá tradice a vysoká úroveň obsluhy. To vše Nekázanka Exchange.

Poskytovatel finančních služeb se zaměřením na cestovní ruch. Zajišťování provozu sítě směnáren. Nákup a prodej cestovních šeků Směna deviz: Výměna běžných měn deviz na CZK Výměna CZK na běžné měny Platby do zahraniční: Vaše platby v CZK převedeme do 130 světových měn dle Vaší potřeby.

Směnárna Hotel*** - kapacita 160 pokojů - parkoviště přímo u hotelu - WIFI připojení k internetu veřejné prostory, některé pokoje - nekuřácké pokoje - prodej upomínkových předmětů - úschova zavazadel a cenných věcí - směnárna - bezbariérový přístup - restaurace - lobby bar Lobby ...