Kominické práce jsou nezbytné pro udržování dobrého stavu komínů. Zahrnují revize spalinových cest, jejich čištění a celkové kontroly komínů. Rozsáhlejší služby zahrnují i technické návrhy komínů, rekonstrukce průduchů, vložkování a montáže systémů.

Kominictví: - čištění, kontrola, revize, opravy, vložkování komínů.

Služby, práce: - kominík - kominictví

Práce, řemeslo: - kominík - kominictví

Kominictví. Práce: -kominické práce -revize -vložkování -měření emisí -čištění komínů

Kominictví, stavitelství. Práce - kominické. Stavební činnost: - rekonstrukce bytových jader - hrubé stavby - zámková dlažba - základové desky Internetový obchod, e-shop: - krby, kamna.

Kominictví Smítko s.r.o. provádí: - údržba - výstavba - rekonstrukce komínových těles - kontrola spalinové cesty. Služby: - čištění komínů a kouřovodů - rekonstrukce komínových těles - výstavba komínových těles - posouzení spalinové cesty - vložkování komínů.

Kominictví, služby: - čištění komínů - revize spalinových cest - oprava a vložkování komínů - stavby komínů

Kominictví Sušický - provádíme veškeré kominické práce. Nabízíme čištění, kontrolu komínů a revize pro plynná, kapalná i tuhá paliva. Stavění a opravy komínových těles všech druhů. Dále nabízíme vložkování komínu pro všechny druhy paliv a frézování.

Služby: -vložkování komínů na tuhá, kapalná, plynná paliva.

Čištění a kontroly spalinových cest Revize ke kolaudačnímu řízení Vložkování komínů Poradenství

Kominické práce. Čistení komínů a prohlídky.

Služby: -topení, plyn, zateplování v rodinných domcích, bytech -projektování -vložkování komínů -revize -komíny, plyn, elektro -záruční a pozáruční servis -možnost úhrady kompletní realizace na splátky -příprava projektu. Prodej, montáž, servis: -izolační materiál CLIMATIZER PLUS -záruční a pozáruční servis.

Služby: -kominické práce -vložkování komínů pro plynná, tuhá i kapalná paliva -revize komínů.

Kominictví: - čištění a revize komínů - vložkování komínů pro spotřebiče na plyn a tuhá paliva - oprava komínů - drobné opravy pecí, pece, kamen - šamotování.

Služby: -kominické práce -komínářské práce -topenářské práce -chemické a mechanické čištění a rekonstrukce kotlů -vložkování komínů na plynná i tuhá paliva.

Služby: -čištění a vložkování komínů na pevná i plynná paliva -frézování komínů -stavby komínů a jejich obnova -revize.

Kominicke práce, čištění, kontroly dle nař.vlády č.91/2010 sb.

Služby: -čištění a vložkování komínů -autorizované měření emisí -revize, kolaudace s použitím komínové kamery -montáž vícevrstvých komínů -chemické čištění kotlů LTO.

Kominické práce: -čištění komínů a spotřebičů paliv -vložkování komínů na plyn, tuhá paliva a olej -autorizované měření emisí -opravy komínů -stavby nových komínů BLK a SCHIEDEL -revize ke kolaudaci -poradenství.