Truhlářské práce

(záznamy 126/150 z 11742)  strana 6 / 470

Sháníte novou kuchyňskou linku nebo nový vestavěný nábytek? Truhlářská činnost zahrnuje výrobu nábytku do domácnosti na míru. Součástí služeb jsou i konzultace, poradenství, zaměření prostoru, návrh řešení, samotná výroba, dodávka domů a kompletní montáž.Vasitruhlari.cz - Nábytek pro interiéry

Vasitruhlari.cz - Nábytek pro interiéry

Výroba nábytku na zakázku pro všechny typy interiérů. Náš tým zkušených truhlářů dokáže realizovat kompletní zakázky přesně podle výkresů architekta. Vyrábíme nábytek pro domácnosti, firmy i instituce. Používáme veškeré materiály a všechny typy povrchových úprav podle potřeb zákazníků. Chcete-li nábytek od "šikovných truhlářů", obraťte se na nás!

Zbyněk UHLÍŘ

Zbyněk UHLÍŘ

Nabízíme dřevěné hračky podporující psychomotorický vývoj dítěte a dětská hřiště na zahradu, houpačky i skluzavky pro soukromý i veřejný sektor. Vše splňuje normy pro výrobu hraček EN 71 a má potřebné certifikace.

Vlastimil Doušek

Vlastimil Doušek

Truhlářství, zakázková výroba nábytku na míru - kuchyně - vestavné skříně - dětské pokoje - ložnice - interiérové dveře - schodiště.

Tomáš Hlaváč

Tomáš Hlaváč

Truhlářství, zakázková výroba nábytku - kuchyně - vestavěné skříně - ložnice - obývací stěny.

Zdeněk Moudrý

Zdeněk Moudrý

Zakázkové truhlářství, výroba: - kuchyně - kuchyňské linky.

Vladimír Stejskal

Vladimír Stejskal

Truhlářství, zakázková výroba nábytku - kuchyně - vestavné skříně - pergoly - schodiště - zimní zahrady - terasy.

Tomáš Jančík

Tomáš Jančík

Truhlářství, výroba - kuchyně - interiérové dveře a okna - schodiště. Činnost - truhlářské práce.

Zdeněk Šedivý

Zdeněk Šedivý

Truhlářství, výroba: - kuchyňské linky - skříně - ložnice - dveře

Radek Černý K.S.P. Kompletní Stavební Práce

Radek Černý K.S.P. Kompletní Stavební Práce

KOMPLETNÍ STAVEBNÍ PRÁCE - K.S.P. - obkladačské práce, zednické práce - bytová jádra, koupelny - mozaiky - drobné zednické práce, betony, omítky, zámkové dlažby, ploty, pergoly, venkovní krby, komíny. Truhlářství, podlahářství, malířství, natěračství.

Zdeněk Martan

Zdeněk Martan

Truhlářství, zakázková výroba: - kuchyně - skříně - dětské pokoje - stoly, lavice.

Zdeněk Sadílek

Zdeněk Sadílek

Truhlářství, výroba: - nábytek na míru - kuchyňské linky - ložnice - skříně

Luboš Mikuláš

Luboš Mikuláš

Truhlářské práce, truhlářství: - výroba veškerého nábytku na míru - kuchyňské linky - ložnice - pokoje - kancelářský nábytek - vestavěné skříně - stoly - koupelnový nábytek - posuvné dveře a zárubně.

Zdeněk Stejskal Truhlářství STET

Zdeněk Stejskal Truhlářství STET

Turhlářství: Montáž - atypický interiérový nábytek Výroba - atypický interiérový nábytek

Radek Doležal

Radek Doležal

Tesařské prácevýroba - dřevostavby Stavební truhlářství Podlahářské práce Pokrývačské práce

PP nábytek, s.r.o.

PP nábytek, s.r.o.

Práce: -truhlářské. Výroba: -nábytek.

Tomáš Nosek

Tomáš Nosek

-Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Velkoobchod a maloobchod -Projektování pozemkových úprav -Poskytování technických služeb -Zprostředkování obchodu a služeb -Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce Truhlářství, podlahářství Zednictví

Ladislav Šafránek Truhlářství a výroba nábytku z masivu.

Ladislav Šafránek Truhlářství a výroba nábytku z masivu.

Hledáte truhlářství, které Vám vyrobí nábytek na míru? Chcete zařídit Váš domov originálním nábytkem? Truhlářství je naše vášeň. Pro naše klienty jsme již vyrobili desítky kusů různého nábytku, jako jsou kuchyňské linky, dveře, schodiště, vestavěné skříně nebo pergoly a ploty.

TJ interiérový nábytek, s.r.o.

TJ interiérový nábytek, s.r.o.

Truhlářství, výroba: - kuchyně - ložnice - skříně

Petr Ondrovčík

Petr Ondrovčík

Práce, výroba zakázková: -dřevovýroba -truhlářství -vybavení obchodů -kusový nábytek -kancelářský nábytek -dřevěné obklady -kuchyně -ložnice -vybavení interiéru -počítačový nábytek.

Sorbexstav, s.r.o.

Sorbexstav, s.r.o.

Prodej, pokládka: - podlahy dřevěné, laminátové - PVC

Jakub Plocek

Jakub Plocek

Stolařské a truhlářské práce: -kuchyňské linky a jídelny -vstupní haly a botníky -vestavěné skříně a úložné prostory -ložnice a obývací pokoje -komerční prostory a kancelářský nábytek -schodiště, zábradlí a žebříky -pergoly, přístřešky a garážové stání -zahradní nábytek a dětská hřiště -atypická výroba.

Tomáš Matouš Kuchyně a nábytek na míru

Tomáš Matouš Kuchyně a nábytek na míru

Tomáš Matouš se zabývá truhlářskými a tesařskými pracemi, především pak výrobou kuchyní a nábytku na míru. Doba výroby nábytku a kuchyní se pohybuje v rozmezí 3 až 10 týdnů. V rámci kuchyňský linek provádí veškeré práce – zaměření, návrh, montáž včetně zapojení veškerých spotřebičů. Nábytek na míru: - ložnice - šatny - vestavěné skříně - ...

Tomáš Hlaváček

Tomáš Hlaváček

Truhlářství zabývající se převážně výrobou z masivu. Kuchyňské linky z masivu, dětská hřiště, okna, dveře. Výroba z masivu od jednotlivých, až po sériové zakázky nejen v Častolovicích, Rychnově nad Kněžnou, Třebechovicích nad Orebem, ale v případě dohody kdekoliv. Provozovna: Čestice 156 51741

(záznamy 126/150 z 11742)  strana 6 / 470