Řemesla jsou tvořena z největší části strojírenskými pracemi. Mezi strojírenská řemesla je možné zařadit kovářství, brusičství, obráběcí práce, svářečské práce anebo zámečnické práce potřebné například při opravách domů nebo výrobě kovových součástí.

Zámečnické práce. Služby: -otevírání zámků dveří, aut, trezorů

Výstavba: -rodinné domy -bytové domy -průmyslové objekty. Stavitelství. Řemeslnické práce: -dlaždičské -obkladačské -kamenické -svářečské. Výrobky z konstrukčních ocelí: -kovové dveře, okenní rámy, rámové konstrukce, mříže -stavební a dekorativní výrobky. Projektová a inženýrská činnost.

Kovovýroba, kovoobrábění. Velkosériová výroba, hydraulické koncovky pneumatické. Soustružení, soustružené díly na soustružnických automatech. Hydraulika, koncovky hadic. Soustružnické práce: -kusová, malosériová, sériová výroba na CNC strojích.

Zámečnická výroba. Výstavba, montáž, opravy a rekonstrukce technických dopravních a železničních zařízení. Montáž, oprava a údržba vyhrazených elektrických zařízení. Projektování elektrických zařízení. Výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů. Montáž a opravy telekomunikačního a zabezpečovacího zařízení. Zemní práce.

Práce: - zámečnictví - soustružení - obrábění

Stavební činnost, výstavba: - bytová - nebytová - rekonstrukce

Kovovýroba: -obrábění kovů -svařování kovů -výroba na zakázku. Povrchová úprava kovů.

Povrchová úprava kovů: -zinkování -eloxování. Otrýskání, lakování, metalizace kovů, žárové pokovování, galvanické pokovování spojovacího materiálu.

Kovoobrábění a svařování hliníku pro automobilový, elektrotechnický průmysl. Zpracování hliníku. Lisování, výroba profilů. Výrobky z hliníku. Zpracování slitiny. Povrchová úprava kovů: - eloxování.

Strojírna: - kovoobrábění, - soustružení.

Strojírenská výroba: - CNC obrábění (soustružení a frézování) - pálení plasmou - tváření - sváření - zámečnické práce

Opracování odlitků a povrchové úpravy: - tryskání - broušení - základování Ocelové odlitky, odlitky z barevných kovů. Balení a logistika Zprostředkování - nabídky práce, pracovní místa, zaměstnání.

Práce: - povrchové úpravy hliníkových a magnesiových odlitku

Služby, práce: - kovošrot (výkup a zpracování), - demolice a demontáž objektů, - zemní práce, - kovovýroba.

Truhlářské práce. Výroba: -hotelový nábytek Kovovýroba.

Služby: - lakovna - práškové a mokré lakování

Služby: - opracování odlitků - tryskání - broušení - povrchové úpravy kovů

Výroba a montáž: -ocelové konstrukce -stroje či zařízení. Povrchová ochrana: -tryskání -lakování mokrou cestou

CNC Obrábění kovů. Obráběčské práce.

Zámečnictví a nástrojářství.

Stavby na klíč. Běžné údržbářské opravy bytových a nebytových prostor. Práce: -zednické -elektroinstalační -zámečnické -vodoinstalační -topenářské -truhlářské. Prodej a servis: -kotle na dřevoplyn.

Máte-li zájem o jakoukoliv atypickou zámečnickou práci či kovovýrobu, jsme tady pro Vás! Mezi naše činnosti patří zámečnické práce a kovovýroba. Nabízíme výrobu nerezových atypických konstrukcí, zábradlí, schodišť, skleněných příček, posuvných dveří s kompletním nerezovým kováním a mnoho dalšího. Atypickou výrobu provedeme dle požadavku ...

Kovoobráběčství: -obrábění -broušení -soustružení -frézování -vrtání -CNC obrábění.