Číst si internetová zpravodajství, vyřizovat emaily nebo chatovat s přáteli – to vše nyní můžete dělat s šálkem dobré kávy v internetových kavárnách. Ty poskytují kvalitní Wi-Fi připojení pro všechny návštěvníky, díky čemuž se můžete připojit zdarma i vy.

Knihovna. Půjčovna: -knihy, časopisy -odborná literatura. Služby: -internetová kavárna -kopírování.

Služby-pohostinství: -internetová kavárna -kapacita 90 míst -herna.

Poskytuje: -bezdrátové připojení k internetu. Internetová kavárna Prodej, maloobchod: -výpočetní technika -software, hardware -správa sítí, tvorba sítí, Novell, WIN NT.

Služby: - internetová kavárna - copy centrum - tisk - grafické práce.

Profesionální internetová kavárna a počítačová herna. Prodej chlazených a teplých nápojů. Prodej počítačových a konzolových her, hardware a software.

Hudební klub, music club: - hudební produkce - divadlo. Internetová kavárna. mc Fabrika Jeronýmova 6 37001 České Budějovice

Prodej: -výpočetní technika -počítače Bazar: -počítače. Služby: -servis a správa sítí -opravy PC** -kopírování, tisk Renovace, recyklace: -tonerů Internetová kavárna.

Internetová čajovna. Po - Pá 11 - 22 So zavřeno Ne 16 - 22

Internetová kavárna Příjemné posezení, bar

Pohostinství. -bar, kavárna: -kapacita 60 míst -domácí kuchyně -exkluzivní výběr - 66 druhů kávy, 20 druhů čokolády, Lechovická vína, speciální čaje -domácí dortíčky, maminčin štrůdl. Možnost pronájmu salónku (8-10 osob) pro soukromé oslavy, svatby, narozeniny. Internetová kavárna.

Internetová kavárna a grafické studio.

Videopůjčovna, půjčovna: - DVD a Blu-ray, přes 2000 titulů. Internetová kavárna - INTERNET CAFÉ: - k dispozici je 12 počítačů - hraní her na počítači. Prodej: - nové počítače - počítačové komponenty - CD a DVD - mobilní telefony a příslušenství. Sazka on-line. Vinotéka. Maloobchod, prodej: - stáčených moravských vín, ...

Internetová kavárna: - připojení k internetu pro veřejnost - k dispozici je scaner a tiskárna - možnost telefonování po internetu.

Služby: -knihovna -půjčovna knih, časopisů -internetová kavárna -čítárna -studovna -informační servis.

Cukrárna a kavárna. - internetová kavárna

Internetový bar, herna: -1 minuta připojení 0, 80 Kč -hrací, výherní automaty -kulečník -šipky.