Jídelny nabízejí možnost, jak se pestře a levně stravovat. Poskytují svým strávníkům cenově výhodné obědové menu, možnost rozvozu obědů i rychlé občerstvení. Vybrat si můžete z teplých jídel, salátů, polévek, dezertů, baget i jídel tradiční české kuchyně.

Závodní jídelna: - snídaně, svačiny, obědy, večeře - rozvoz jídel - catering

Služby - závodní stravování ve vlastních jídelnách - rozvoz hotových jídel do výdejen - dodávky a rozvoz mražených, chlazených a hotových jídel - catering.

Jídelna s týdenním závodním stravováním s výdejem od 11.00 hod, odpoledním prodejem hotových jídel. Nabízíme polotovary a jídla studené kuchyně. Vaříme a dovážíme jídlo externím odběratelům. Poctivá česká strava.

Školní jídelna Provozovna Kollárova tel.: 605 345 166

Služby veřejného stravování WURST. Prodej a výkup stravenek EXIT GROUP. Nabízí stravovací služby a catering.

Služby: -možnost uspořádání svateb, večírků, rautů a jiných oslav za výhodných cenových podmínek na provozovnách -obědy pro žáky, studenty, zaměstnance firem a další zájemce Provozovna B.Smetany telefon: 465 324 673 e-mail: reditel@madoret.eu adresa: B.Smetany 493, Lanškroun 563 01 Provozovna Dobrovského telefon: 465 324 232 e-mail: ...

Správa kolejí a menzy. Ubytování - koleje. Stravování - menza.

Činnost: - stravovací služby - středisko zajišťuje služby stravování pro zaměstnance mateřské společnosti, zaměstnance ostatních firem sídlících v areálu EOP, firem mimo areál, ale také pro náhodně příchozí. - kantýna - recepční služby - odpadové hospodářství

Školní jídelna. Catering, rauty. Provozovna: - Školní jídelna - Dobrovského 630 - tel. 465 324 232 - email dobrovskeho@madoret.eu.