Potřebujete originální dárek pro vaše blízké? Využijte dekorativního balení dárků nebo dárkových košů a prodej dárkového sortimentu jako narozeninová přání, dárkové tašky, balicí papíry a dárkové krabice. Vyberte krásný dárek jak pro muže, tak pro ženy.

Profesionální exportní balení pro přepravu do celého světa
Využijte profesionální zázemí a dlouholeté zkušenosti firmy SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. v oboru balení. Tým specialistů zajišťuje exportní balení pro přepravu zásilek od počáteční analýzy, přes zabalení až po transport. Balíme i do teplem smrštitelné folie. Poskytujeme také: pronájem VZV, skladovací prostory, kontejnerizaci a další.
Profesionální exportní balení pro přepravu do celého světa
Služby: - ruční práce - montáž plastových výrobků - balení - broušení - jehlení - skladování

Kompletace: vkládání letáků, brožur, příloh a CD do reklamních materiálů, firemních prospektů či katalogů skládání a lepení desek a krabiček včetně jejich plnění vlepování vzorků skládání reklamních stojanů a propagačních materiálů kompletace, montáže a demontáže drobných výrobků plnění a kompletace výrobků do dodaných obalů montáž a ...

Služby: -logistika -skladování -kompletování -balení

Balící služby, balení drogistické zboží - ruční balení - poloautomatické balení - automatické balení - stáčení - montáž elektrických komponentů Kovovýroba.

-Velkoobchod -Maloobchod se smíšeným zbožím -Balicí činnosti

-Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě -Výroba vlákniny, papíru a lepenky a zboží z těchto materiálů -Výroba chemických látek, vláken a přípravků a kosmetických prostředků -Velkoobchod a maloobchod -Výroba plastových a pryžových výrobků Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo ...