Potřebujete zajistit maximální bezpeční Vás, nebo Vašeho majetku? Bezpečnostní agentury nabízejí fyzickou ostrahu objektů, majetku a osob, detektivní činnost, převoz cenin a hotovosti, zabezpečení akcí, požární ochranu a pult centrální ochrany PCO.

TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
Jsme bezpečnostní agentura a poskytujeme komplexní služby v oblasti fyzické ostrahy objektů, ostrahy osob a majetku a také sportovních a společenských událostí. Poskytujeme detektivní služby. Máme bohaté zkušenosti i s bezpečnostními opatřeními při převozu peněz nebo celebrit. Zajistíme vám diskrétní osobní ochranku a řidiče z řad našich ...
ČEGAN s.r.o.
Společnost ČEGAN s.r.o. se zaměřuje na výrobu a prodej stavebního kování pod mezinárodní ochrannou známkou Holar. Produkujeme madla, okenní a dveřní kliky v nerezovém či plastovém provedení. Dále provádíme vstřikování termoplastů, vyrábíme výlisky z plastických hmot včetně vakuového pokovení a jsme schopni Vám navrhnout a zajistit výrobu lisovací ...
K Security, s.r.o. je bezpečnostní agentura se zaměřením na fyzickou ostrahu a ochranu zdraví a majetku klientů a s tím související činnosti.

Společnost Mohlis Brno - je ryze českou společností, která se na českém trhu pohybuje již od roku 1993 a poskytuje už 25 let profesionální služby v oblasti ochrany Vašeho majetku. V kompletním sortimentu služeb najdete bezpečnostní agenturu, online ostrahu, zabezpečení objektů nebo úklidové služby a facility. Společnost má své hlavní sídlo v Brně, ...

Bezpečnostní agentura: - ostraha majetku - budovy, firmy - doprovd a ochrana soukromých osob. Úklidové služby: - jednorázové a pravidelné úklidy nebytových prostor - úklid bytových prostor - údržba venkovních ploch. Administrativní, bezpečnostní, informační a technický servis.

LIVESEC s.r.o. se zaměřuje na poskytování bezpečnostních služeb po celé České republice.

BIA s.r.o. se zaměřuje na správu a vymáhání pohledávek a na detektivní práce a osobní ochranu.

Služby: -bezpečnostní agentura -soukromý detektiv -ochrana osob a majetku -převoz cenin -likvidace firem, odkup pohledávek.

Bezpečnostní agentura. Aktivní a pasivní ochrany a ostrahy majetku.

Činnost: - vymáhání, správa, odkup pohledávek - detektivní služby - ostraha osob, majetku - úklidové služby - energetické poradenství - realitní činnost.

Bezpečnostní agentura - ostraha majetku a osob - fyzická ostraha objektů, ploch, strojů, center - služby na vrátnici, pochůzky - vymáhání pohledávek - detektivní služby - převoz cenností - pult centrální ochrany - elektronická ochrana objektů.

REVITAL GARANT, s.r.o. se zaměřuje na ostrahu majetku, bezpečnostní a detektivní služby.

B.A. SECURITY SERVICE s.r.o. provádí fyzickou ostrahu a specializuje se na kamerový dohled a dodávku, montáž a servis kamerových systémů.

FALKO security s.r.o. provádí bezpečnostní služby: fyzická ostraha objektů a majetku fyzická ochrana osob, doprovody pořádková služba při pořádání akcí v obci. Detektivní služby:( služby soukromých detektivů): prověrka osob-shromažďování informací pátrací a vyhledávací služby pro firmy, úřady, fyzické osoby.

I.T.S. Security, s.r.o. se zaměřuje na protipožární ochranu, zabezpečovací systémy, na průmyslové kamery a další bezpečnostní služby.

Kompletní služby vč. poradenství: -čistící a úklidové vč. dodávky hygienických materiálů a zásobníků -denní udržovácí a speciální úklid -mytí oken -poskytování náhradního plnění Čištění: -koberce -parkety -interiéry automobilů, vozidel -všech druhů tvrdých podlah. Výškové práce: -mytí oken a fasád -instalace zábran pro ...

Služby: - hlídací a bezpečnostní agentura - fyzická ochrana osob - recepční služby - detektivní služby - montáž zabezpečovací techniky

NAXX GUARD a.s. se zaměřuje na fyzickou a mobilní ochranu, zkoušky profesní certifikace a na pořadatelskou činnost.

Luxus plus, s.r.o. je bezpečnostní služba a úklidová služba.

Detektivní kancelář: - detektivní služby - odposlechy, sledování osob.

NOcrime s.r.o. se zaměřuje na správu a inkaso pohledávek, účetnictví, fyzickou ostrahu a bezpečnostní systémy a na detektivní a právní služby.

Jsme tradiční česká firma s praxí již od roku 1992 a nabízíme tyto služby: fyzická ostraha majetku a osob, recepční, doprovod a přeprava cenin, úklidová činnost komerčních i nekomerčních prostor, údržba a správa objektů. Vše za velmi výhodných podmínek.

Služby: - bezpečnostní agentura - strážní a recepční služba - ochrana osob a majetku

Miroslav Stavjař poskytuje služby: -fyzickou ochranu vnitřních a vnějších prostor -správu objektů, areálů.