Obchodní centra nabízí možnost nakoupit cokoliv pod jednou střechou. Najdete zde desítky obchodů s oblečením, drogerie, knihkupectví, obchody s bytovými doplňky, supermarkety, hypermarkety a restaurace. Nakupte si vše, co potřebujete, na jednom místě.

Činnost: - provoz nákupního centra Metropole Zličín. Infostánek tel.: 226 081 540

Galerie, služby: - obchody - prostory k pronájmu

Obchodní pasáž Černé růže: - pronájem obchodů, kanceláří, stánků, reklamních ploch.

Obchodní centrum. Drogerie, železářství, služby, interiéry a aranžování.

Obchodní centrum Europark slouží svým zákazníkům od roku 2002.

Nákupní galerie -dovoz ze zahraničí značkové oblečení pro děti

Můj obchod je síť prodejen s potravinami v ČR. V prodejnách nabízíme pestrý sortiment čerstvého zboží, výhodné ceny a potraviny značek ARO, Fine Food, Fine Life a ostatních. Na webu naleznete Vaši nejbližší pobočku a akční zboží.

Hypermarket, Obchodní domy. Maloobchod, prodej: -široká nabídka výrobků a zboží: Čerstvé potraviny: -pečivo -výsekové maso -drůbež -čerstvé ryby -ovoce, zelenina -lahůdky. Potraviny: -trvanlivé potraviny -dietní -uzené a mražené -nealkoholické nápoje -alkoholické nápoje. Drogerie. Kosmetika, parfumerie. Obuv.

V obchodním centru Letňany si každý zákazník může vybrat z rozmanité nabídky restaurací a kaváren a osvěžit se mezi nakupováním a zábavou. OC Letňany nabízí: - více než 200 obchodů - aquacentrum Letňany - hypermarket TESCO - zimní stadion - fontána Food Court - dětský koutek Letňánek - multiplex Palace Cinemas.