Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Služby: - tvorba a implementace software pro skladové a obchodní systémy

Služby: -poskytování softwarového auditu -webdesign Oprava, servis: -počítače

Služby: - správa IT ve firmě, - vzdálený dohled, - audity - tvorba webu. Dodávka: - software, - hardware.

Služby: - databáze, datové sklady, business intelligence - správa počítačových sítí - webdesign

Služby: - správa počítačových sítí - databáze, datové sklady, business intelligence - webdesign

Služby: - programování PLC systému - průmyslová automatizace.

Služby - webhosting - domény - virtualizace.

Maloobchod, prodej: -počítače. Služby: -připojení k internetu -školení SW.

Prodej, servis: -výpočetní technika -notebooky Služby: -realizace, správa počítačových sítí

Služby: -grafické práce -programování

Softwarové projekty: - ekonomika - emise - doprava - odbyt - majetek Programové a technické vybavení počítačů Informační technologie Prodej počítačů. Instalace počítačových sítí Výroba www stránek Komplexní řešení připojení pro malé i velké firmy k internetu.

Zabýváme se komplexními službami v oblasti vývoje zákaznických aplikací, službami technické podpory a odborným poradenstvím. Poskytujeme služby na vysoké odborné a technické úrovni, to je realizováno především za využití technologií Oracle a Java, přímou dodávkou nebo subdodávkou skrze významné integrátory. Vývoj softwarových služeb. Služby ...

Služby: -software pro ekonomiku, ekonomický informační systém WINROY pro malé a střední podniky v oblasti výroby, služeb i obchodu -software pro oblast řízení zakázek na bázi klient-server -tvorba WWW stránek. Prodej, servis: -počítače -počítačové sítě -zřizování připojení k internetu.

Výroba - www stránky - internetové aplikace

Maloobchod, prodej: -výpočetní a kancelářská technika -tiskárny, monitory -telefony, faxy -kalkulačky, diáře -počítačové programy -počítačová literatura. Služby: -přestavba starších počítačů -sběrna razítek.

Služby: -stavba notebooků INTEL na klíč -stavba počítačů na klíč -obnova operačních systémů, záchrana dat -opravy hardware a chybová hlášení software. Prodej: -elektronika na objednávku s výraznou slevou. Luxusní domácí kina i projekční, včetně návrhu a montáže.

Služby: -poskytování software. Montáž a opravy: -kancelářská elektronika. Vývoj, dodávka: -profesionální účetní systémy.

Zakázková výroba: - software. Prodej: - počítačové sestavy INTEL - počítačové sestavy AMD - komponenty počítačů - počítače - mobilní telefony a příslušenství - digitální fotoaparáty.

Počítačové kurzy Jazykové kurzy Pořádání - semináře

VOIP telefonování Dodávka - výpočetní technika Poskytování - připojení k internetu Poskytování - webhosting Návrhy, realizace, servis - počítačové sítě

-Přípravné práce pro stavby -Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software -Reklamní činnost a marketing -Grafické práce a kresličské práce -Zpracování dat, služby databank, správa sítí

Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti -Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných ...