Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Činnost: - IT služby - správa a údržba počítačových sítí - instalace a přeinstalace počítačů - odvirování - tvorba webových stránek

Vývoj, dodávka: - informační systémy pro výrobní firmy.

IT služby - správa serverů - správa pracovních stanic - správa tiskáren, plotrů.

Služby - průmyslová automatizace a testování v automobilovém průmyslu - návrhy řídících systémů - vývoj SW pro řídící systémy - konfigurace průmyslových sítí.

IT služby - instalace a konfigurace hardware - správa počítačů a sítí - webdesign.

Služby: - vývoj software Prodej: - výpočetní technika - software

Služby: - účetnictví - kurzy, školení počítače - IT služby - vývoj software

Lorem Ipsum s.r.o.je společnost vytvářející webové projekty na podporu eshopů a podnikání - software šablon pro systém WordPress. - licence, aplikace pro hlídání.

Outsourcing počítačů a počítačových sítí: - outsourcing počítačů a počítačových sítí - poradenstí a konzultace v oblasti IS/IT - dodávky hardware a software.

Vývoj, prodej, servis: - software pro elektronické označování a značení - čipování zvířat, předmětů - bezpečnostní značení, označení - radiofrekvenční identifikační systém - databázový informační systém pro obce, sdružení - databázové aplikace - internetové aplikace.

Služby: -podpora, správa IT. -tvorba počítačových sítí.

Služby: -konzultační, servisní činnost v oblasti výpočetní techniky.

Služby: -připojení k internetu. -bezdrátové připojení k internetu. -VoIP telefonie. -výstavba počítačových sítí. -návrh, realizace optických sítí.

Naše činnost pokrývá široké spektrum od počátečního designu až po zhotovení finálních výrobních dat Designové studie, řešení nového produktu nebo jen upgrade stávajícího Vytvoření koncepčních dat vhodných pro výrobu 3D modelu pomocí technologií CNC / SLA / SLS / LOM nebo MJM Zpracování kontrukčních požadavků a příprava dat pro zhotovení ...

Maloobchod, prodej, servis: - hardware - software - IT technologie - webdesign

Vizí naší firmy je dodávat komplexní servisní služby, které začínají řešením problému při poruchách strojů či technologií a jejich odstraňováním. - kompletní podpora průmyslové automatizace v nejrozmanitějších odvětvích našeho průmyslu - oprava - údržba - školení - komplexní předělání.

Prodej a servis výpočetní techniky ( - počítačové sestavy - notebooky - monitory - repasovaná výpočetní technika - realizace sítí - opravy PC - IT poradenství - opravy notebooků

Prodej - hardware Internetové prezentace a aplikace Webhosting Outsoourcing IT

Služby, práce: -profesionální webdesign, internetové aplikace, redakční systémy, webhosting -realizace a tvorba internetových obchodů -vývoj softwaru na zakázku -tvorba grafických návrhů, 2D a 3D design, DTP, tisk -foto a filmové služby -signmaking -komplexní reklamní činnost -agenturní činnost (módní přehlídky, rauty atd.).

AUTOCONT CZ, a.s. Kolín. Dodávky: - informační a komunikační technologie Nabídka činnosti-3 hlavní linie: -Outsourcing a servisní služby -Technická, systémová a aplikační infrastruktura -Podnikové aplikace. Řešení: -implementace, správa, rozvoj: -ERP systémy Microsoft Business Solutions -ekonomický informační systém NAVISION ...

Vývoj - software pro správu bytového fondu, realitní kanceláře, městské úřady, podniky s evidencí podnikových bytů a další vlastníky či správce bytových domů

Elektroinstalační práce Připojení k internetu Výstavba a správa - datové sítě

Počítače včetně příslušenství - tiskárny Distribuce - software ekonomický, zdravotnický, restaurační