Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Počítačové sítě pro malé a střední firmy – instalace, správa, servis, řešení a údržba Hardware - maloobchod Prodej - PC díly a periferie, telekomunikační technika, mobilní telefony

Služby - outsourcing výpočetní techniky - instalace nebo upgrade operačního systému se zálohou dat, instalace aplikací. Adresa provozovny: - PC HOSPITAL, náměstí Smiřických 20, Kostelec nad Černými lesy.

Činnost: - návrh, správa počítačových sítí.

Služby: - správa počítačových sítí - prodej výpočetní techniky.

Služby - servis a správa lokálních počítačových sítí a sítí WiFi - dodávky hardware a software - zálohování dat, vybudování záložních serverů a spojení - ochrana dat informačních systémů - dodávka elektronického zabezpečení budov - alarmy.

Dodávka: - ekonomický systém Relativa

Vývoj: - software pro internetové obchody.

Služby - tvorba nadstaveb informačních systémů (IS) - propojení IS s dalšími aplikacemi. Ekonomické poradenství - poradenství v oblasti nákupu materiálu a služeb - vedení účetnictví a daňové evidence.

Kalenda Systems, s.r.o. Ing. Pavel Kalenda a Hana Paterová nabízejí přední světový systém pro festivaly a společenské akce. Datakal Starbase software je určen především pro festivaly a další kulturní, sportovní a firemní akce. Profesionální služby a podpora jak naplánovat svůj festival. Nabízíme komplexní řešení řízení událostí. Software ...

Vývoj, správa, prodej: - informační systém určený pro řízení firemních procesů, projektů a obchodních aktivit

Služby: - telekomunikace - ICT služby - návrh, instalace a provozování LAN, WiFi sítí - elektroinstalace, silnoproud

Činnost - obchod s výpočetní technikou - servis počítačů a notebooků - správa sítí a serverů - školení a podpora uživatelů - konzultace a poradenství - komplexní outsourcing ICT.

Informační systém pro advokátní kanceláře ISAK, informační systémy, databáze, poradenské služby, projektování v IT technologiích.

Činnost: - tvorba řídících programů pro digitální regulace v oblasti technického zařízení budov a domácích aplikací pro řízení kombinovaných zdrojů tepla

Prodej a servis pc, správa sítí, reklamní a propagační tiskoviny.

-Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software y

Služby: - programátorské práce - vývoj databázových aplikací pod MS Access - tvorba a správa webových stránek, e-shopů

-Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály

Služby - webové aplikace - informační systémy na zakázku

Digitální továrna - dodávka softwaru pro digitální řízení výrobní činnosti - souhrn nástrojů a aplikací pro produktové inženýrství - školení průmyslových sítí a řídících systémů.

Služby: - oprava, servis počítače, notebooky - návrh, realizce, správa sítí - prodej HW a SW - tvorba webových stránek, e-shopy