Jazyková bariéra je díky překladatelství a tlumočení překonána. Překladatelské služby zajišťují překlady textů, přímé překlady, technické a odborné překlady, právní překlady nebo soudní překlady. Tlumočení může být simultánní, konsekutivní nebo doprovodné.

Václav Beneš se sídlem v Sokolově nabízí již mnoho let profesionální překlady a tlumočení z/do německého jazyka. Díky mnohaletým zkušenostem a širokému spektru zakázek nabízím pouze kvalitní práci, spokojeného zákazníka a především dodržení stanovených termínů. Informace, které se při práci dozvím považuji za důvěrné. Ceny za překlady i ...

-Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí -Překladatelská a tlumočnická činnost -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti -Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v ...

Služby - překlady - DTP služby - lokalizace webu - lokalizace softwaru.

Výuka německého jazyka pro firmy, veřejnost i jednotlivce, online výuka - Skype, příprava na jazykové zkoušky, propracovaná metodika výuky, individuální přístup a otevřená komunikace, online přístup k informacím, překladatelské a tlumočnické služby, Cheb a Plzeň (nejen)

Ubytovací služby Hostinská činnost Tlumočnická a překladatelská činnost - jazyk polský

Soudní překladatelka a tlumočnice Mgr. Martina Schaferová nabízí překladatelské a tlumočnické služby se zaměřením na nizozemský a německý jazyk. Specializuji se na právnickou podobu jazyka. Tlumočnické služby provádím pouze v rámci Karlovarského kraje. Poskytované služby: - soudní překlady, tlumočení: - nizozemský jazyk, nizozemština ...

Překladatelská agentura - překlady z německého a do německého jazyka.

Jazyková škola, výuka: - angličtina - ruština Překlady z a do anglického a ruského jazyka.

Služby: - překlady - tlumočení

Služby: - překladatelské, tlumočnické: - francouzský jazyk, francouzština

Soudní tlumočník a překladatel jazyka ruského.

Služby: - překlady, tlumočení německý jazyk

Služby: -překladatelské a tlumočnické -výuka angličtiny

Činnost: - překladatelské služby z Německého do Českého jazyka a naopak

Eagle jazykové centrum. Výuka jazyků - angličtina - němčina - ruština - francouzština - španělština. Překlady a tlumočení.

Služby: - překlady, tlumočení německý jazyk - němčina

Internetová překladatelská agentura, překlady: - ruština - angličtina - čeština

Překladatelská kancelář: -soudní překlady a tlumočení anglického a německého jazyka -výuka AJ a NJ -Public relations -překlady právních, obchodních, ekonomických textů -překlady smluv, plné moci, rodných listů, úmrtních listů, vysvědčení, diplomů -překlady internetových stránek.

Realitní kancelář: - prodej, pronájem, koupě bytů, domů, pozemků, průmyslových areálů, komerčních objektů, nebytových prostor. Poradenství při zakládání společností, firem. Překladatelská, tlumočnická činnost: - neměcký jazyk.