Inkoustové a laserové tiskárny jsou aktuálně nejužívanější. Pro jejich používání je nutné dokoupit cartridge nebo tonery. Pokud chcete ušetřit místo v pracovně, pořiďte si multifunkční tiskárnu, která funguje i jako kopírovací zařízení a skener v jednom.

Tiskové služby všeho druhu zajistí KLEINWÄCHTER - grafika, reklama, tisk
KLEINWÄCHTER holding – tiskárna ve Frýdku-Místku má v polygrafii dlouholeté zkušenosti. Nabízíme grafické zpracování, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoformátový tisk, knihařské práce, reklamní služby. Uspokojíme potřeby úřadů, firem, studentů, projektantů i občanů. Potřebujete tisknout nebo kopírovat? Neváhejte se na nás obrátit.
Tiskové služby všeho druhu zajistí KLEINWÄCHTER - grafika, reklama, tisk
TISKÁRNA SCHENK, s.r.o. - komplexní tiskový servis
Naše společnost působí na trhu polygrafie a reklamy již více jak dvacet let. Naší hlavní výrobní činností je ofsetový, digitální, velkoplošný tisk, potisk obálek, výroba razítek, potisky reklamních předmětů a textilu. Obrátit se na nás neváhejte i v případě, že potřebujete kvalitní knihařské a dokončovací práce. Jsme odborníky v oboru.
TISKÁRNA SCHENK, s.r.o. - komplexní tiskový servis
Reklamné a marketingové služby Vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu /nákup a predaj/ a službách Polygrafická činnosť - hnihtlač, ofsetová tlač, gumotlač, chemigrafia, stereotypia, galvanoplastika Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu ...

Kovovýroba Osobná cestná doprava Sprostredkovanie obchodu Sprostredkovanie služieb Prieskum trhu a verejnej mienky Prípravné a montážne práce Zámočníctvo a zváračske práce Reklamná,propagačná a marketingová činnosť Podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti Výroba strojov a zariadení pre všeob.účely a ich predaj Kúpa tovaru na ...