Najděte zastavárnu, která vám nabízí nejlepší podmínky pro zastavení svého automobilu, domu, šperků nebo drahé elektroniky. Můžete získat nejenom rychlou půjčku za zastavené zboží, ale také prodat použité zboží. Výkup probíhá zpravidla za hotovost.

Prodej antiku, antikvariátu a bazaru na Husově náměstí 10 v Rakovníku, kamenný a elektronický obchod s výdejním místem na Žatecké ulici v Podbořanech. Nabízíme možnost výhodného nákupu a zapůjčení věcí za výhodnou cenu.

Kateřina Kotolanová provozuje zastavárnu, bazar a prodává starožitnosti.

Zastavujeme a vykupujeme zlato, osobní automobily, motocykly, nemovitosti, elektroniku, nářadí. - Prodej mobilních telefonů a počítačů. - ubytování Vila Lednice

Zastavárna, prodejna: -elektro za zvýhodněné ceny-rozbalené -komisní prodej -bazar -velké elektro -elektronika -mobilní telefony -výpočetní technika -sportovní potřeby -zboží pro domácnost -zahradní nářadí a elektrické ruční nářadí

Výkup a prodej všeho možného Finance oproti zástavě

B. a K., v.o.s. provozuje zastavárnu, zaměřuje se na výkup elektroniky, šperků, nábytku a poskytuje krátkodobé půjčky.

Milan Pupík provozuje zastavárnu a poskytuje půjčky oproti zástavě věcí movitých - zlato, šperky, elektronika, kola a mnoho dalšího.

Pneuservis, pneubazar osobní, dodávkové automobily. Prodej, výkup: -použité pneumatiky, ocelové disky, Alu kol -nové zimní, letní pneumatiky, disky -duše na osobní a dodávková auta -Alu kol s příslušenství Opravy: -přezutí pneumatik -pneumatiky, duše -pískování disků -šrouby a matice na kola -ozdobné kryty kol -klíče na ...

AcoZato s.r.o. se zaměřuje na provoz bazaru, zastavárny, přímý výkup a na poskytování půjček.

Bazar, zastavárna, komisní zboží.

Zastavárna. Bazar, prodej použitého zboží: - zlato, stříbro - elektronika - spotřebiče ...

Zastavárna Spider s.r.o. provozuje zastavárnu a zaměřuje se na výkup a prodej elektroniky, zlata a jízdní kol.

Zastavárna Spider s.r.o. provozuje zastavárnu a zaměřuje se na výkup a prodej elektroniky, zlata a jízdní kol.

Dagmar Opršalová provozuje bazar a zaměřuje se na výkup a prodej elektra, potřeb pro kutily, keramiky, oblečení a obuvi.

RAUDIKKO BAZAR s.r.o. provozuje zastavárnu a zaměřuje se na výkup a prodej elektroniky, kol, různé techniky a dalšího bazarového zboží.

-Zastavárenská činnost -Zprostředkování obchodu a služeb -Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím -Maloobchod použitým zbožím

Bazar, zastavárna, maloobchod, prodej: -použité zboží.

Bazar: - stavební materiály - zahradní technika - instalační materiál - elektromateriál - vrátky, míchačky - pily, frézy, hoblovky, soustruhy. Výkup za hotové i do komisního prodeje. Zastavárna : - zahradní technika - motorové pily - štípačky - míchačky - vrátky.

Zastavárna. Úrok 3% týdně. Zastavujeme šperky, hodinky, historické sklo, porcelán, mobilní telefony, tablety, PC, notebooky, elektro nářadí, spotřebiče a další. Čištění a drobné opravy zlatých a stříbrných šperků.

Nonstop taxislužba: -7-místné vozy s klimatizací. Přeprava malých a středních zásilek do váhy 700 kg** a do rozměrů š=1, 2m, v=0, 98m, d=2, 1m. Autozastavárna. Doprava: -nákladní, vnitrostátní -valníková do 20 tun*(auto+vlek) -nonstop.