Odpočiňte si nebo si pořádně zasportujte v některém z rekreačních nebo sportovních zařízení. Můžete si vybrat z městských sportovních a rekreačních center, horských středisek anebo ze zařízení ležících blízko vodních ploch s bohatým sportovním využitím.

E-shop - luky, šípy - terčoviny - tětivy - chrániče předloktí.

Kurzy: -powerkiting, snowkiting, landkiting. Půjčovna -vybavení pro kiting.

Maloobchod, velkoobchod: - papírenské výrobky - kancelářské potřeby - drogerie - hračky - sportovní zboží.

Prodej: - outdoorové a sportovní vybavení - značkové sportovní potřeby - kola Pells, Lapierre, Scott - vybavení pro tenis, plavání, horolezectví, outdoor, lyžování, potápění, cyklistiku.

Roller ski Výroba, prodej, servis: - kolečkové lyže speed - náhradní díly.

SPORTMAX Prodej: - jízdní kola - náhradní díly - cyklokomponenty - lyže - lyžařské doplňky. Opravy: - servis lyží na stroji Wintersteiger - strukturování skluznic - broušení.

Organizování volného času dětí a mládeže. Programová náplň: - školy v přírodě - lyřařské kurzy - ozdravné pobyty - víkendové akce - zábavné akce a soutěže pro děti - prázdniny.

Provozování sportovních zařízení

-Velkoobchod a maloobchod -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení -Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti -Ubytovací služby -Pronájem a půjčování věcí movitých -Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání ...